Студенти зіграли з міським головою у «Батлум»

18 листопада вінницькі студенти зіграли у розважально-інтелектуальну гру «Батлум».  Гра складалася із семи раундів, один із них – питання від міського голови Сергія Моргунова. Питання від мера стосувалися історії Вінниці. 

Позмагатися вирішили 24 команди, в кожній з яких - по шість чоловік. Гру влаштували у  РК «Люди Fusion Place».  Відповідали команди на сім питань у семи раундах. Свої відповіді записували на бланках, які згодом перевіряла лічильна комісія. Запитання були підібрані різнопланові – на знання шкільної програми, а також тематичні – впізнати звуковий фрагмент, університет - по фото, були загадки із відомої серії книг про «Гаррі Поттера». Також була рубрика – «Запитання від зірки». В одному із раундів учасникам слід було правильно відповісти на запитання від Вінницького міського голови. Сергій Моргунов обрав питання, пов’язані із історією міста та відомими вінничанами. Наприклад, назвати річку, яка сьогодні майже повністю схована у труби під землею (Каліча), чи впізнати знаменитість по дитячому фото (фронтмен гурту «ТіК» Віктор Бронюк).

Студенти зіграли з міським головою у «Батлум»

«У вас такий командний дух, я хочу вас привітати із Міжнародним днем студента. Хочу вам побажати зарядитися позитивними емоціями, завести нові знайомства. Хай переможе сильніший, гарного вам настрою», - привітав учасників гри Сергій Моргунов

Студенти зіграли з міським головою у «Батлум»

Для усіх учасників та команд-переможців підготували цінні призи від мера – аксесуари до гаджетів та гру «Вінницький пан». 

«Я вважаю, що підтримка такого виду дозвілля, як інтелектуальні ігри, – дуже важливо і правильно. Ми всі колись  були студентами, свого часу я теж брав досить активну участь у житті свого університету, теж грали у різні ігри – брейн-ринг, «КВК» з різними факультетами», - додав міський голова.

Усі учасники отримали цінні подарунки.Переглядів: 2727
Поширень: 0