За підозрою у розбещенні власної 11-річної доньки затримали вінничанина

Поліцейські управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, слідчого управління   ГУНП у Вінницькій області, відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області ДКП НПУ за процесуального керівництва військової прокуратури Вінницького гарнізону викрили чоловіка  у розбещенні  його малолітньої доньки, створенні порнографічної продукції та продажу її через мережу Інтернет. 21 листопада підозрюваного затримано  із залученням бійців спецпідрозділу КОРД.

В червні 2019 року слідчим управлінням ГУНП на підставі  інформації правоохоронних органів Австралійського союзу щодо розбещення малолітньої дитини, створенні та розповсюдженні у мережі Інтернет предметів порнографічного характеру  було розпочато кримінальне провадження, за ознаками ч.4 ст.301 КК України.

За підозрою у розбещенні власної 11-річної доньки затримали вінничанина

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Юрія Педоса, в ході слідства здобуто докази, що 39-річний мешканець Вінниччини  протягом 2013-2014 рр. розбещував свою малолітню доньку, якій наразі 11 років,  створював відео – та фото-матеріали з ознаками дитячої порнографії та розповсюджував за винагороду через сайти в  мережі Інтернет.

За місцем проживання підозрюваного на підставі ухвали суду проведено обшуки, в ході яких вилучено  речові докази злочинної діяльності: відеокамеру, фотоапарат, з допомогою яких виготовлялася порнопродукція,  ноутбуки, жорсткі диски, флеш-носії та інші.

Особі повідомлено про підозру, вирішується питання про застосування запобіжного заходу на період досудового розслідування. За такий злочин йому загрожує  позбавлення волі на строк від п'яти до десяти роківПереглядів: 2807
Поширень: 0