Майже  16 тисяч вінницьких школярів вяли участь в діджитал-олімпіаді "На Урок"

Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України. Вінницька область продемонструвала високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися майже 16 тисяч учнів регіону.

У Вінничині, найвищих результатів у конкурсі досягли учениці з іменем Марія, а по Україні «найрозумнішими» іменами є Дем’ян та Євангеліна.

Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» (naurok.com.ua) проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019, Вінничина виявилася «найобізнанішою» у предметі «Я досліджую світ», трохи поступаються місцями предмети початкової школи та Основи здоров’я, а найулюбленіший предмет серед вінницьких школярів – інформатика.

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

Найвищі показники знань продемонстрували такі школи Вінницької області:

  1. ЗШ І-ІІІ ст. №33;
  2. ЗШ І-ІІІ ст. №10;
  3. НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2.

Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й вінницькі школярі 21 століття.

Дізнатися більше про діджитал-олімпіаду можна на сайті Освітнього проекту «На Урок».Переглядів: 1915
Поширень: 0