Перший садок на основі муніципально-приватного партнерства створять у співпраці з приватною гімназією «Дельфін»

Пілотний інноваційний проєкт в дошкіллі у співпраці з міською радою впроваджуватиме приватна гімназія «Дельфін». Саме цей заклад став переможцем конкурсу на оренду приміщення садочку на вулиці Трамвайній. Договір оренди сьогодні затвердили рішенням виконавчого комітету міської ради. 

Вінницька приватна гімназія «Дельфін» влаштує садочок на 5 груп на базі орендованого ДНЗ на вулиці Трамвайній. Інноваційний дошкільний заклад, як планується, буде відвідувати на початковому етапі 100 діток, але у подальшому є можливість забезпечити місцями 150 діток. При цьому, в садочок будуть зараховані маленькі мешканці мікрорайону, які зареєстровані  у загальній міській черзі. Таких дітей має бути не менше 20 % від загального числа вихованців. За навчання діток з загальної черги оплата здійснюватиметься за рахунок бюджету громади (крім батьківської плати за харчування). 

«Головне, що пілотний проект стартував. Ми сподіваємось, що таким форматом співпраці зацікавляться й інші заклади приватної форми власності. І ми готові використати цю можливість для забезпечення додатковими місцями діток, які перебувають у черзі», - каже Оксана Яценко, директорка департаменту освіти. 

Строк оренди будівлі – 15 років без права приватизації. Цільове призначення об’єкта - розміщення закладу дошкільної освіти. Орендар має укомплектувати приміщення необхідним обладнанням, устаткуванням та інвентарем до 25 грудня 2019 року.

Перший садок на основі муніципально-приватного партнерства створять у співпраці з приватною гімназією «Дельфін»

Директор департаменту комунального майна  Ігор Шутак зазначає, що згідно з умовами договору, орендар має підтримувати приміщення в належному стані, запобігати його пошкодженню, проводити відповідні поточні ремонти. 

Нагадаємо, минулого тижня сесія міської ради ухвалила рішення, згідно з яким дітей, які перебувають у загальній міській черзі на зарахування у дошкільний заклад, можуть влаштовувати і в приватні заклади освіти. При цьому, частину вартості утримання маленьких вихованців будуть компенсовувати з бюджету. 

Для довідки:

Вінницька приватна гімназія «Дельфін» - один з перших приватних освітніх закладів Вінниці. Гімназія надає освітні послуги за рівнем дошкільної та загальної середньої освіти упродовж 25 років. Освітня діяльність у закладі провадиться на підставі ліцензій. У закладі забезпечується розвиток, виховання та навчання дітей відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.Переглядів: 3471
Поширень: 0