Пішохідний перехід біля Лісопарку облаштували острівцем безпеки

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Мета - захистити життя і здоров'я людей. Адже це одна з найбільш проблемних ділянок, де, на жаль, траплялись аварії.

https://www.facebook.com/pg/SAMorgunov/posts/?ref=page_internal

Такі острівці безпеки єдиного стандарту, як біля Лісопарку, будемо встановлювати і на інших ділянках. До речі, ці конструкції виготовляє вінницьке соціальне підприємство, на якому працюють ветерани АТО", - зазначив С.Моргунов.

Острівці безпеки сприятимуть зниженню швидкості транспортного потоку та зменшенню часу перебування пішохода на переході (а отже часу існування для нього небезпеки). Крім того, на кожному відрізку переходу для пішохода існуватиме можливість наближення авто лише з одного боку, тому перехід стане простішим для сприйняття.

І це лише початок - найближчим часом острівцями безпеки будуть обладнані й інші нерегульовані пішохідні переходи, що є ділянками з підвищеною аварійністю (Хмельницьке шосе/Писарєва, вулиці Київська, Келецька та Пирогова в районі кінцевих зупинок громадського транспорту).

Пішохідний перехід біля Лісопарку облаштували острівцем безпеки

Зверніть увагу, вартість конструкції острівців без установки складає 18 тис. грн, що співмірно з вартістю лікування одного постраждалого в ДТП, або ремонту одного пошкодженого авто.Переглядів: 4405
Поширень: 2