«Вінницькі павучки» плетуть семиметрове павутиння, яке рятує життя українським воїнам

Замість того, щоб розважатись на перервах, вінницькі старшокласники, як павучки, плетуть білосніжну маскувальну сітку для наших захисників.

Хенд-мейд подарунок від юних вінницьких волонтерів школи-гімназії №23 допоможе українським воїнам вуалювати зброю, техніку та бліндажі.

«Для бійців АТО буде ця сітка в пригоді, щоб накрити боєприпаси й інвентар, - розповідає волонтерка Ліза Сорочан, — Для виробу ми використовуємо білі бавовняні простирадла. Матеріал на павутиння діти зносять всією школою».

Одні учні розділяють тканину на смужки, інші роблять в них розрізи. І вже тисячі заготівок дівчатка-старшокласниці вплітають у спеціальну каркасну сітку.

«Вінницькі павучки» плетуть семиметрове павутиння, яке рятує життя українським воїнам

Діти самі проявляють ініціативу та із задоволенням долучаються до роботи, каже заступник директора закладу Юлія Палькевич.

«Довжина готової сітки має бути 7 метрів на 2,40. Це вже не перша сітка, яку плетуть наші учні. Ми цим займаємось вже кілька років. Долучаємо усіх небайдужих: хлопці збили дерев’яну основу та натягували на неї сітку-каркас. А от вже дівчатка старшокласниці виплітають на перервах, уроках праці, на фізкультурі», - зазначає пані Юлія.

Після того, як маскувальна сітка буде готова, її, разом із передноворічними гостинцями, вінницькими волонтерами передадуть на передову.Переглядів: 1487
Поширень: 6