Зміни у складі гурту ТІК – замість Віктора Бронюка буде Яна Глущенко?

Напередодні Нового року Кращий Святковий Гурт України "ТІК" змінює соліста на… солістку? Замість Віктора Бронюка лідеркою музикантів стане дружина продюсера гурту – білявка з DIZEL show. Вашій увазі – відео на святкову пісню "Новий рік". Схоже, 2020-й дійсно НОВИЙ для "ТІК".

У новому кліпі продюсер Кращого Святкового Гурту України – Олег Збаращук прагне змін у колективі, що налічує вже понад 14 років. Однак Віктору Бронюку ця думка не до вподоби. Проте він погоджується на кастинг з метою знайти ще одного соліста, точніше – солістку.

Чим закінчився Фінал національного відбору на ТІКобачення? Чи залишився у гурті Віктор Бронюк? Відповідь на це питання спробував дати Роман Веркулич – режисер відео на святкову пісню від "ТІК" – "Новий рік". Варто зазначити, що це не перша поява продюсера "ТІК" у кліпі підопічних. Кілька років тому Олег Збаращук здивував своїм екстравагантним образом у відео "Емочка". Вдруге з’явилась у музичній відеороботі гурту і зірка DIZEL show – Яна Глущенко, за сумісництвом – дружина Олега Збаращука. До цього білявка зіграла головну роль у кліпі "АЛЬО-НА!"

Тож чому у цій веселій компанії Віктору Бронюку сняться жахи? Чи чекати на зміни у складі "ТІК" наступного року?

Відповідь – у новому відео "ТІК" на святкову пісню "Новий рік".


Переглядів: 7640
Поширень: 17