У конкурсі «Пан або пропав» виграв Рашид Тагіров

18 грудня у нашому місті відбувся конкурс талантів, артистичності та ерудиції серед чоловіків, яким більше 60 років.  Його учасниками стали відвідувачі Територіального центру соціального обслуговування м. Вінниці. Перемогу здобув Рашид Тагіров.

На початку конкурсу до присутніх звернувся міський голова Сергій Моргунов. «Я по відгуках знаю, що конкурс «Пані 60+» був сприйнятий достатньо позитивно. Сьогоднішня подія є знаковою, і я маю надію, що цей конкурс стане традиційним. Дуже приємно і дуже важливо, що люди старшого покоління беруть активну участь в житті міста, – каже Сергій Моргунов. – Вінниця є лідером в Україні по комфортності проживання тому, що в першу чергу, у нашому місті сформована сильна територіальна громада. Комфортність життя визначається людьми різного покоління, які живуть в цьому місті. Дуже важливо, що вінничани старшого покоління активно беруть участь в громадському житті міста, діляться своїм досвідом з молодим поколінням. Ви показуєте, як у певному віці можна любити життя. Бажаю, щоб переміг достойний, щоб і учасники, і глядачі отримали максимум позитивних емоцій».

У конкурсі «Пан або пропав» виграв Рашид Тагіров

Як розповіла директор Територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, основна мета конкурсу – показати людям пенсійного віку, що активне  життя продовжується, непотрібно сидіти вдома в самотності, а приходити у Територіальний центр на вул. Соборна, 50 і бути завжди позитивним, веселим та активним.  «Життя продовжується, коли людина позитивна та активна. За роки роботи в Територіальному центрі я бачу, що все більше людей пенсійного віку ведуть активне життя. Ми бачимо, як змінюються наші жінки, якими вони до нас прийшли і зараз стали веселими, красивими, стрункими. А чоловіки приходять до нас хтось з бажанням зробити виставку марок, листівок, хтось хоче грати в покер. А потім наш колектив стає для них дійсно родиною, і вони до нас ходять практично кожного дня. Сьогодні всі могли побачити, наскільки наші хлопці стрункі, гарні та позитивні», – каже Галина Бачинська

У конкурсі «Пан або пропав» виграв Рашид Тагіров

У конкурсі «Пан або пропав»  взяли участь п’ятеро чоловіків:  Олександр Пустовіт, Микола Сидорук, Рашид Тагіров, Олександр Граблюк та Ярослав Скалоцький.

Вони розповідали про себе, свої захоплення та вподобання. Кожен показав свої таланти: хтось читав вірші, хтось грав на баяні, а хтось - танцював. Був й інтелектуальний конкурс, під час якого чоловіки давали відповіді на запитання, що стосувалися сенсу життя, щастя, ділились секретами молодості. Вміння рухатись учасники продемонстрували під час конкурсу «Танцюрист диско».

За рішенням журі, Паном 2019 став Рашид Тагіров. Також були й переможниці в номінаціях.  «Паном інтелектом» став Олександр Пустовіт. У номінації «Танцюрист диско» переміг  Микола Сидорук. «Паном позитивом» став Олександр Граблюк, а «Паном артистичність» – Ярослав Скалоцький.  За оплесками глядачів визначили «Пана глядацьких симпатій», ним став Ярослав Скалоцький.Переглядів: 4797
Поширень: 0