Міський голова привітав з Днем святого Миколая дітей, які потребують особливої соціальної уваги

19 грудня у Палаці дітей та юнацтва відбувся святковий захід до Дня святого Миколая. Маленьким вінничанам, які найбільше потребують уваги, піклування та підтримки, показали концертну програму та вручили подарунки. 

Дітей привітав міський голова Сергій Моргунов. Він запитав дівчаток та хлопчиків, чи писали вони листи св. Миколаю. «Бажаю, щоб ви гарно відсвяткували новорічні свята, гарно зустріли Новий рік, відзначили Різдво Христове. Щоб наступний рік був наповненим позитивними емоціями. А дорослим бажаю, щоб діти вас радували, щоб у ваших родинах був добробут, щоб Господь оберігав вас і ваші родини», – сказав Сергій Моргунов.

Міський голова привітав з Днем святого Миколая дітей, які потребують особливої соціальної уваги

Також окремо міський голова привітав з Днем народження дівчинку Жасмін, якій виповнилось сьогодні три роки.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування окрім солодощів отримали матеріальну допомогу. 

Міський голова привітав з Днем святого Миколая дітей, які потребують особливої соціальної уваги

Довідково:

На обліку служби у справах дітей перебуває 61 дитина-сирота та  180 дітей, позбавлених батьківського піклування, 89% з них передано до сімейних форм виховання. 

Протягом 2019 року у м. Вінниці усиновлено 12 дітей, передано під опіку 25 дітей, 5 дітей влаштовано у прийомні сім’ї та  2 дитини – у дитячі будинки сімейного типу.  

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 06.12.2018 року у м. Вінниці створено дитячий будинок сімейного типу, до якого, на даний час, влаштовано 5 дітей, позбавлених батьківського піклування. 

У 17 прийомних сім’ях, які проживають  на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, виховується 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2 особи з числа дітей-сиріт.  Переглядів: 2656
Поширень: 1