Неподалік Вінниці для дітей учасників бойових дій проводять безкоштовні заняття з іпотерапії

На сьогодні іпотерапія входить до переліку найбільш ефективних методів психологічної реабілітації, якої потребують особи різних вікових категорій, а особливо діти, у житті яких відбулися важкі випробування.  

Сьогодні, 10 серпня, відбулась перша поїздка дітей учасників бойових дій з Вінниччини до приватної стайні домашнього типу «Altera Vita», що знаходиться  у с. Яришівка Вінницького р-ну.  Заняття з іпотерапії для юнаків та дівчат є безкоштовними та проводяться за співпраці відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА та власника приватної стайні.

Неподалік Вінниці для дітей учасників бойових дій проводять безкоштовні заняття з іпотерапії

За словами начальника відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Андрія Грачова, на період літніх канікул заняття з іпотерапії для дітей проходитимуть двічі на тиждень – у понеділок та в середу. Щотижневі поїздки  проводитимуться групами по шість дітей, підвезення яких до приватної стайні «Altera Vita» також забезпечено.  «Протягом тривалого часу ми шукали дозвілля для дітей наших учасників АТО, яке б надало можливість дітям відпочити та зняти емоційну напругу. Проведення зазначеної акції відбувається на постійній основі за домовленістю з власником приватної стайні «Altera Vita». З початку навчального року буде розроблено графік залежно від особливостей навчального процесу дітей»,  - зазначив Андрій Грачов.  

Неподалік Вінниці для дітей учасників бойових дій проводять безкоштовні заняття з іпотерапії

У свою чергу, власник «Altera Vita»  Сергій Новотарський розповів про особливості проведення занять з іпотерапії, що сприяють не лише підтримці фізичного здоров'я, а й успішній психологічній реабілітації, прогресивному покращенню фізичного стану дітей з церебральним паралічем та багатьма іншими захворюваннями.

Під час поїздки інструктор з верхової їзди Наталія Бобровська ознайомила дітей з технікою безпеки та розповіла присутнім про особливості поведінки коней, специфіку проведення занять за рівнями ускладнення програми тощо. Крім спроб опанування верхової їзди під час вступного заняття, діти також мали можливість погодувати тварин, ознайомитись із правилами догляду за ними та дізнатись багато цікавого від фахівців.Переглядів: 3563
Поширень: 0