“Ангели серед нас”: вінницька волонтерка взялась за зйомки фільму

Відома вінницька волонтерка, організатор благодійних проєктів, власниця творчої студії People Produktion - Діана Мороз, запускає новий проєкт “Ангели серед нас”. Прем'єра стрічки відбудеться цього року. 

Волонтерською діяльністю Діана займається з 12 років. За цей час вона реалізувала дуже багато соціальних та благодійних заходів. Лише за минулий рік їй вдалось реалізувати з благодійних проєктів “Нескорені”, “Діти Доброї Волі” та “Крило Фенікса”. Завдяки цим проєктам було підтримано дітей-сиріт, матусь які виховують хворих дітей та діток з особливими потребами. Крім благодійності Діана активно займається соціальним напрямком. У Вінниці добре запам’ятались проєкти "Я і мама", "Добротворчість щасливих дітей", "Ангели завтрашнього дня",  "Таємна історія України устами дітей", "Містичність ночі Івана Купала"

 Незламна благодійниця лише за минулий рік здійснила 7 поїздок до Браїлівського будинку для літніх людей, 6 поїздок до Жмеринського Реабілітаційного Центру, 6 поїздок до Тульчинського дитячого будинку інвалідів.

“Ангели серед нас” вінницька волонтерка взялась за зйомки фільму

Особливо мотиваційними та інформативними стали унікальні фільмування соціальних кліпів, за участю дітей сиріт, дітей з особливими потребами, дітей, чиї батьки були вбиті під час війни. Останній відео кліп Живи розлетівся фейсбуком за лічені дні.

В новому 2020 році, Діана готує новий проєкт "Ангели серед нас", направлений на підтримку дітей з особливими потребами. Це буде фільм про життя та мрії, про таланти та долання перешкод на своєму шляху. Його головною метою є зруйнування ряду стереотипів у суспільстві, донесення до свідомості людей головного меседжу — всі діти на землі мають право на власну мрію!

“Ангели серед нас” вінницька волонтерка взялась за зйомки фільму

Діана Мороз яка особисто керує зйомками та сценарієм, розповіла нам  про цей проєкт більш детально:

 - Головна задача, це зйомки фільму про життя особливих дітей та демонстрація їх талантів, яка буде презентована на гала-вечорі. На гостей заходу чекатиме неймовірний аукціон, лотами якого будуть роботи хворих діток, з ангельською тематикою! На концерті виступатимуть дітки з особливими потребами з різних куточків України.Проєкт стартує через декілька днів, триватиме 1, 5 місяці.

Фінал проєкту очікується вже в березні. Ми будемо слідкувати за всіма новинами на знімальному майданчику й обов’язково розкажемо вам про його учасників. Більше новин та цікавих подій ви зможете побачити у розділі новини на нашому сайті.Переглядів: 3407
Поширень: 6