Ольга Дернова відверто розповіла про Новорічні Свята та плани на майбутнє

Вже місяць посаду керівника управління культури та мистецтв ОДА обіймає Ольга Дернова. Новопризначена очільниця, розказала про свої перші враження від нової роботи та поділилась планами на цей рік. 

Ольга Дернова відверто розповіла про Новорічні Свята та плани на майбутнє

Нагадаємо, що призначення Ольги Дернової, припало на найвідповідальнішу пору року в культурному житті Вінниччини.  В грудні до звітного періоду додається організація святкових дійств. В центрі міста починає працювати ялинка (а вінницька завжди вирізнялася особливою красою) і наше місто приймає гостей не лише з усієї області, а й з України. Цей період є “гарячим” для всіх працівників культури. Пані Ольга відверто розповіла, як вдалось налаштувати себе на роботу і як змінилось життя після призначення на нову посаду:

- В першу чергу, я помітила, як пришвидшився час. Години та дні летять моментально... Я зрозуміла, що таке нічого не встигати, скрізь поспішати, летіти, нервувати. Головне те, що постійно відчуваєш неймовірну відповідальність за кожне слово, кожну дію, за кожну людину, яка поруч!

Ольга Дернова відверто розповіла про Новорічні Свята та плани на майбутнє

Для Ольги Дернової 13 грудня розпочався новий етап у житті, з новими викликами, планами та завданнями. Обійняти посаду в такий відповідальний період не просто, проте вона поставила перед собою ціль і почала працювати:

- Поступово пристосувалась, постійно вивчила нову роботу, спілкувалась з людьми, вичитувала документи, одним словом — навчалась. Я зрозуміла одне, коли людина чогось хоче, коли чогось прагне, коли є мета і ціль, можна налаштувати себе і пристосуватись до будь-яких обставин. Дійсно, є правдою те, що той період, в який мене призначено, надзвичайно відповідальний. Кінець року! Підведення підсумків, планування нового року. Багато для мене дісталось невирішених питань та проблем. І я впевнена, що мені вдасться все зробити!

Не порушуючи сімейних традицій Новий Рік, разом з родиною пані Ольга зустріла на Європейській площі. Чому для святкування замість ресторану чи затишного сімейного застілля, вона обрала саме центральну площу міста, зізнається з посмішкою:

Ольга Дернова відверто розповіла про Новорічні Свята та плани на майбутнє

- Я впевнена, що для мене і моїх рідних, це вже традиція! Рада, що в минулому році була причетна до реалізації задумки нашого міського голови, зустрічати Новий рік біля символу нашого найкращого міста! І цього року, дякуючи організаторам, відбулося неймовірне свято, особливо сподобалось лазерне шоу!!!!

Ольга Дернова раніше працювала в організаційному комітеті з формування та реалізації концепції новорічно-різдвяного циклу заходів. Тому знає про всі “тонкощі” цієї справи:

- Ми намагалися запропонувати вінничанам та гостям нашого міста різножанрові, багатогранні, яскраві та цікаві заходи, які б були цікавими всім! Я надзвичайна рада, що все вдалося, адже новорічні заходи особливі, атмосфера казкова. Меседж циклу заходів — Місто, де казка оживає! В нашій Вінниці, справді оживала казка. Мені все сподобалось!

Цей рік стане для Ольги Дернової дуже знаковим, попереду багато роботи. На Вінниччини кожного тижня відбуваються різні культурні заходи. Не дивно, що багатьох цікавить в якому напрямку буде працювати управління культури та мистецтв і які зміни відбудуться в роботі управління?

Ольга Дернова відверто розповіла про Новорічні Свята та плани на майбутнє.

 - В першу чергу я хочу довести всім, що для суспільства культура займає одне з перших місць! Я хочу зробити все можливе, щоб культура області разом з іншим галузями вивела наш регіон на лідерські позиції в Україні! Зробити все, в процесі децентралізації, зберегти мережу закладів культури області! Розвивати, популяризувати та зберігати все унікальне, чим багата наша область! Заходи будь-яких рівнів переформатувати, здійснити інноваційні підходи до організації, інформування та рекламування! Зацікавити туристів, шляхом реалізації заходів, розвивати нашу область.

На останок Ольга Дернова зазначила, що цього року на мешканців та гостей області чекає багато цікавих, яскравих, пізнавальних, захоплюючих заходів, проєктів та фестивалів!Переглядів: 4638
Поширень: 6