У Вінниці презентують виставку «Українське військо: 1917–1921»

В рамках відзначення Дня Соборності України у вівторок, 21 січня 2020 року о 11:00 у холі Вінницької обласної державної адміністрації (вулиця Соборна, 70) відбудеться відкриття виставки Українського інституту національної пам¢яті «Українське військо: 1917-1921».

Виставка «Українське військо: 1917-1921» розповідає про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині.

Одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України є її Збройні сили. Сьогодні вони стримують ворога в Донецькій та Луганській областях, а також готові до виконання поставлених завдань скрізь, де в цьому виникне потреба.

Сто років тому значення власного війська для України було надзвичайно важливим, адже молодій державі з перших і до останніх днів існування доводилось боротися з агресією сусідів. У вирі боротьби формувалося військо Української революції 1917-1921 рр. Воно увібрало в себе національні традиції минулих епох, але при цьому постійно змінювалося, пристосовуючись до викликів сучасності.

Виставку презентує Центральний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам'яті за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради та Центру історії Вінниці.

 Вхід вільний.Переглядів: 3457
Поширень: 0