У Вінниці відбувся обласний чемпіонат з легкої атлетики

Днями у Вінниці в манежі територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні.

В змаганнях взяли участь 250 спортсменів з районів, міст та обꞌєднаних територіальних громад Вінниччини, а також представники Хмельницької та Харківської областей. У командному заліку переможцем стала команда м. Вінниці, друге та третє місця відповідно посіли збірні команди м. Козятин і Козятинського району.

У Вінниці відбувся обласний чемпіонат з легкої атлетики

У рамках проведення змагань нагородами відзначено кращих легкоатлетів області та їх тренерів. Зокрема за підсумками 2019 року кращими визнано: Андрія Краковецького та його тренера Андрія Москвіна, Олену Жмур та її тренера Павла Дмитревського, Вадима Адамчука та тренера Віктора Постемського, Олександра Вуйка, Іллю Сосницького та їх тренера Петра Сарафинюка, Марію Шпатківську та її тренера Тетяну Дідик. Кращими спортсменами-легкоатлетами також стали Олена Колесниченко та Інна Ковтун, які перебувають на навчально-тренувальному зборі.Переглядів: 2223
Поширень: 0