Вінничани  Олег Царьков та Олеся Чайка стали чемпіонами України зі стрільби

З 10 по 16 січня 2020 року в м. Львові відбувся зимовий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї. В змаганнях взяли участь спортсмени з 20 областей нашої держави. Змагалися у стрільбі з гвинтівки, пістолета, стрільбі по рухомій мішені. Загалом взяли участь 283 спортсмени.

В стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 в особистому заліку срібну медаль чемпіонату завоював змс Олег Царьков. В командному заліку команда «Вінницька-1» у складі змс Олега Царькова, Кирилла Козюка та Вадима Бондарчука зайняла друге місце.

У стрільбі в складі змішаних команд (вправа олімпійська ГП-мікст) наші спортсмени мсмк Олеся Чайка та змс Олег Царьков здобули золоті медалі та стали чемпіонами України.

Вінничани  Олег Царьков та Олеся Чайка стали чемпіонами України зі стрільби

Відзначилися також спортсмени Вінниччини у стрільбі по рухомій мішені. У вправі ГП-12 мсмк Валентина Гончарова у особистому заліку здобула бронзову медаль. У командному заліку у вправах ГП-12 та ГП-11А наші спортсмени мсмк Валентина Гончарова, мсмк Людмила Василюк, мс Анастасія Жученко вибороли срібні медалі чемпіонату, а команда «Вінницька-1» у складі мсмк Даніїла Даниленко, мс Дмитра Мельника, I р. Андрія Бондарчука у вправах ГП-12 та ГП-11А стали бронзовими медалістами чемпіонату.

У загально-командній першості серед областей України збірна команда Вінницької області зайняла друге місце, здобувши 2 золоті, 12 срібних та 7 бронзових медалей.Переглядів: 2640
Поширень: 2