Звіт про роботу за 2019 рік депутатки Вінницької обласної Ради Людмили Станіславенко

Депутатка Вінницької обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна звітує про свою діяльність як політичної та громадської діячки впродовж 2019 року.

РОБОТА (КОМУНІКАЦІЯ) З ВИБОРЦЯМИ

Активна та плідна комунікація депутата/ки з його виборцями є однією із найважливіших у роботі політичного діячки.

Отже, впродовж 2019 року здійснено ряд таких заходів:

 • За звітний період у громадській приймальні було проведено 50 прийомів громадян, під час яких розглянуто більше 200 звернень від  мешканців Вінниччини.
 • З депутатського фонду надано грошову допомогу 131 громадянину на загальну суму 138354 гривень.
 • Було здійснено близько 500 формальних та неформальних зустрічей із мешканцями міста та області.
 • Залучено більше 2 мільйонів гривень для надання матеріальної допомоги мешканцям міста та області.
 • На постійній основі передаю посильну матеріальну допомогу на потреби військовослужбовцям, які несуть службу у зоні ООС та проходять реабілітацію на Вінниччині.
 • Взяла участь в організації та відзначенні лауреатів і учасників ІІІ конкурсу «Струна на арфі України» імені Олександри Бурбело; «Кращий художник/The best artist»; Всеукраїнської літературної премії ім. М. Коцюбинського.

Звіт про роботу за 2019 рік депутатки Вінницької обласної Ради Людмили Станіславенко

РОБОТА ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

 • Впродовж 2019 року провела 6 засідань постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, на яких розглянуто понад 50 питань з розвитку освітньої, культурної галузі області, сфери спорту і туризму. Також було опрацьовано та розглянуто понад 10 подань щодо призначень керівників комунальних закладів області.
 • Як голова постійної комісії підтримала прийняття Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2024 роки. Адже в області мешкає 170 тисяч 515 дітей шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги й підтримки від держави та заслуговують на якісні послуги з оздоровлення і відпочинку.
 • Під час розгляду вищезазначеної програми внесла пропозицію звернутися до обласної державної адміністрації з клопотанням дати відповідні доручення Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Головному управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, перед початком оздоровчого сезону 2020 року, здійснити позапланові перевірки наявних на території області закладів оздоровлення та відпочинку дітей щодо дотримання вимог технічної і протипожежної безпеки.
 • Комісія розглянула та підтримала внесення змін і доповнень до Програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2018  року № 516, та до Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 224.
 • Взяла участь в організації туристичного прес-туру, який було проведено в рамках програми розвитку туризму на Вінниччини, та відвідала разом з учасниками туру чудовий санаторій «Медичний центр реабілітації залізничників» у місті Хмільник.
 • Як голова постійної комісії організувала передачу Вінницькій обласній спеціальній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської нового устаткування: швидкісний мотор, байдарки та весла, що дозволить тренерам якісно організовувати навчально-тренувальний процес для своїх вихованців.
 • Як голова постійної комісії ініціюю, підтримую та беру участь у всіх акціях і проектах Вінницького обласного художнього музею, Вінницького обласного краєзнавчого музею, Музею М.М.Коцюбинського та обласної універсальної бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва, спрямованих на популяризацію та збереження історичної спадщини, культурних надбань міста й області, та постійно висвітлюю всю проведену роботу.
 • Депутати постійної комісії взяли участь у підготовці та проведенні засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради  на тему «Про формування в територіальних громадах області сприятливих умов для активізації розвитку сфери туризму та хід виконання Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 380». При розгляді цього питання депутати та голови районних рад внесли низку пропозицій до проєкту рішення Координаційної ради щодо розвитку сфери туризму в області.

Звіт про роботу за 2019 рік депутатки Вінницької обласної Ради Людмили Станіславенко

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Активною впродовж минулого року була нормотворча діяльність.

 • У 2019 році представляла обласну Раду на парламентських слуханнях та науково-практичних конференціях.
 • Відвідала 4 з 5 пленарних засідання сесій обласної Ради та брала участь у виїзних засіданнях, робочих групах, засіданнях постійних комісій Вінницької обласної Ради і колегій.
 • На черговій сесії обласної Ради під час обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» підтримала фінансування у 2020 році Міжнародного оперного фестивалю OPERAFEST TULCHIN.
 • Взяла участь у підготовці та проведенні засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, в ході якого, зокрема, було внесено пропозиції щодо створення та функціонування на території області молодіжного центру, як єдиного стаціонарного ресурсного комплексу. Такий центр дасть змогу безперервно та систематично реалізовувати роботу у сфері національно-патріотичного виховання дітей і молоді та всебічного розвитку молоді.
 • Ініціювала проект рішення обласної Ради «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для призначення та виплати щомісячних іменних стипендій облдержадміністрації та обласної Ради членам Президії Студентської ради Вінниччини».
 • Увійшла до складу колегії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та взяла участь у всіх засіданнях колегії.
 • Долучилась до реалізації програм, які націлені на протидію домашньому насиллю, дотримання питань гендерної рівності та як членкиня експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статті.
 • Постійною комісією розглянуто та підтримано низку звернень до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань соціального забезпечення малозахищених верств населення.

Звіт про роботу за 2019 рік депутатки Вінницької обласної Ради Людмили Станіславенко

СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ВІДЗНАКИ

Особливо плідною та успішною у 2019 році видалася також суспільно-політична діяльність.  

 • Започаткувала проведення Всесвітнього дня Української хустки та запропонувала відзначати його на державному рівні. Також організували і провели перше масштабне відзначення Всесвітнього дня Української хустки з флешмобом та залучили до участі більше мільйона жінок як з усієї України, так і з різних куточків світу. 
 • Третій рік поспіль є співорганізатором масштабного проекту «Жінка Вінниччини». У 2019 році зібрано більше  480 000 грн благодійної допомоги на лікування Артура Мельниченка.
 • Провела благодійний захід «Депутатська кухня» для збору коштів на лікування Валерії Дробинко. 
 • Постійно допомагаю вихованцям Прибузької та Стрижавської спеціальних шкіл інтернатів та організовую благодійні поїздки до дітей.
 • Підтримала проведення конкурсу для жінок та чоловіків поважного віку «Пані 60+» та «Пан 60+».
 • Запустили проект «Тебе почують», головна мета якого профілактика та боротьба з наркоманією і булінгом серед підлітків та популяризація здорового, правильного способу життя. За різними оцінками близько 80% дітей Вінниці у віці від 9 років вже стикалися з питанням наркотиків. Діти і батьки немов знаходяться в двох різних інформаційних світах, тож батьки в більшості випадків не уявляють реальної ситуації. Тому в рамках проекту «Тебе почують» ми вже провели у всіх школах міста лекції та міні-тренінги для батьків і дітей - всього по 4 модулів лекцій у кожній школі.
 • Активно співпрацюю з Вінницькою філією Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Зокрема, впродовж 2019 року:
  - провели 6 Антинаркотичних акцій, в рамках яких замальовували написи з рекламою продажу наркотиків у місті;
  - вчергове відправила реабілітантів Міжнародної Антинаркотичної асоціації до Антинаркотичного табору МАА;
  - провели турнір з кросфіту серед ребіалітантів Вінницького представництва Міжнародної Антинаркотичної Асоціації;
  - проводили активну просвітницьку роботу та долучали членів МАА до благодійної та волонтерської діяльності.
 • Підтримувала заходи, які спрямовані на допомогу безпритульним людям та створення в області притулку для безхатченків.
 • Ініціювала проведення акції «Безпечний двір, безпечна країна», яка покликана навчити дітей дотримуватись правил дорожнього руху  та правильно поводитися у небезпечних чи екстремальних ситуаціях на вулиці.
 • Взяла участь в організації дитячого забігу AIR FITNESS 365.
 • Ініціювала реалізацію проекту «Кохання – це наше зростання», який мав на меті допомогти дружинам бійців ООС (АТО) гармонізувати та зміцнити стосунки в родині й навчити подружні пари знаходити шляхи вирішення проблем.
 • Долучилась до організації концерту «Добро не має меж» для підтримки Сергія Шишкіна, який бореться з складною хворобою – раком крові. Завдяки спільним зусиллям хлопчик уже проходить планове лікування в м. Барселона, Іспанія, та готується до операції.
 • Взяла участь в акції «Щедрий вівторок», яку було вперше реалізовано у Вінниці в рамках всесвітнього руху «Giving Tuesday», та стала однією з амбасадорок добра. Виступила за підтримку проекту від громадської організації «Гармонія» - «Карта доступності для людей з інвалідністю».
 • Долучилась до проведення благодійних заходів громадських організацій: «Розвиток.Розвиток», «Гармонія», «Діа-діти», «Вінниця Даун Синдром», «Паросток», «Клуб Успішних Жінок» та брала участь у благодійних акціях небайдужих містян.
 • Сприяла проведенню Всеукраїнського дитячого турніру з тенісу «Smash Open», який проходив у Вінниці вперше за 15 років.
 • Вкотре стала лауреаткою щорічного регіонального конкурсу «Бізнес-Еліта Поділля».
 • Очолила Вищу Раду «Клубу Успішних Жінок України».


Переглядів: 3271
Поширень: 0