За рік у Вінниці відремонтували покрівлі у 40 будинках

Одним із найбільш затребуваних видів капітальних робіт у багатоповерхівках є ремонт дахів. У 2019 році у Вінниці відремонтували покрівлі у 40 будинках, це у двічі більше ніж планувалося. 

«Минулого року у нас було заплановано виконати капітальний ремонт покрівель 20 житлових будинків. Проте завдяки проведенню тендерних процедур, нам вдалося зекономити кошти і направити їх на роботи у інших будинках. Також хочеться відзначити, що й мешканці активно долучаються до співфінансування проведення робіт», - повідомив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.  

Кілька років поспіль  у Вінниці активно проводиться ремонт покрівель, але й на сьогодні – це залишається одним з видів найзатребуваніших ремонтних робіт для міських комунальних служб. Оскільки значна кількість вінницьких багатоповерхівок побудована у 80-х рр. минулого століття, ці покрівлі потребують капітального ремонту. Адже термін експлуатації покрівель у багатоповерхових житлових будинках, як правило, – 10-15 років.Переглядів: 1229
Поширень: 0