На Вінниччині у 2019 році при підтримці МХП реалізовано 5 проектів розвитку територіальних громад XVI обласного конкурсу

У 2019 році, агрохолдинг МХП виділив співфінансування в розмірі 842 тисячі гривень. для реалізації п’яти проєктів розвитку територіальних громад XVI обласного конкурсу.

Одним із наймасштабніших та працевитратних був проект «Утеплення ФАПу с.Василівка» Заозерненської сільської ради. Так, жителі с.Василівки на початку лютого 2019 року, попередньо обговоривши на зборах, звернулися до МХП з питанням щодо можливості співфінансування відновлення приміщення ФАПу. Керівництво МХП пішло на зустріч і по грантовому проекту виділило кошти в сумі 100 тис. грн.

Крім цього, за рахунок соціальної угоди на дані роботи додатково було надано ще 300 тис. гривень. Приміщення перебувало в занедбаному стані. Взялися за роботу та отримали гарний результат… Тепер у будівлі ліворуч буде проживати сім’я фельдшера, а праворуч - фельдшерський пункт прийому громадян. На сьогоднішній день до ФАПу приходить близько 10 чоловік щоденно. Для людей важливим є те, що допомога може надаватися в селі, та не потрібно чекати, або шукати транспорт, аби добратися у районну лікарню.

У селі Холодівка на реалізацію енергозберігаючого проекту «Заміна вікон у школі» МХП виділив 60 тисяч гривень. Вікна були замінені в їдальні та класі з трудового навчання. Цьогоріч діти будуть в теплі продовжувати навчання.

В Білоусівській школі було реалізовано проект «Новий освітній простір - крок до шкільного навчання», який теж переміг. Відремонтовано два навчальних класи, відповідно до вимог Нової Української школи. На співфінансування МХП виділив 100 тисяч гривень.

Останнім з реалізованих протягом 2019 року спільних проектів МХП та сільських рад у Тульчинському районі став проект «Сучасна спортивна зала – запорука здоров’я нації». У Клебанській школі було замінено на енергозберігаючі 18 вікон, які облаштовані захисними сітками. Крім цього за кошти соціальної угоди (180 тисяч гривень ДБ «Вінницький бройлер» та 52 тисячі гривень ПрАТ «Зернопродукт МХП») було відкрито тренажерний зал.

На Вінниччині у 2019 році при підтримці МХП реалізовано 5 проектів розвитку територіальних громад XVI обласного конкурсу

На сьогодні у селі Клебань кількість населення становить близько 2000 осіб, з них 176 учнів та 69 дошкільнят в ДНЗ «Оленка». Велике село, для місцевих жителів та їх інтересів мають бути різні напрямки розвитку – від фізичних навантажень до фольклорних гуртків та інших майстер-класів, на які вони із задоволенням будуть ходити. На зазначені проекти у селі Клебань МХП виділив кошти в сумі 292 тисяч гривень.

В с.Новоселівка що у Немирівському районі, в ході реалізації проекту «Ремонт приміщення сільського клубу» відремонтовано стелю та зроблено паркан з пандусом при вході в приміщення клубу. Кошти МХП у проєкті склали 50 тис. грн.

«Все що планували – зробили. Чекаємо на збори жителів місцевих громад, на яких будуть вирішуватися напрямки соціального партнерства з МХП у 2020 році. Агрохолдинг протягом поточного року має намір реалізувати 14 проектів за напрямками: екологія, освіта, здоров’я та робота з літніми людьми. Таким чином будемо разом втілювати нові ідеї»,- прокоментував провідний менеджер з регіонального розвитку департаменту КСВ ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» Петро Андрієць.

У виступах, при відкритті об’єктів, очільники громад та представники РДА зазначали, що завдяки співпраці з агрохолдингом маємо гарні дороги, відновлені клуби, ФАПи, ігрові майданчики, соціальний магазин з продукцією власного виробництва, і це ще не весь перелік тих справ, які робить агрохолдинг на території громад.

Завдяки соціальній орієнтованості МХП та задіяння місцевих жителів, найближчим часом будуть реалізовані вищезазначені проекти на території Вінницької області.Переглядів: 3181
Поширень: 5