Її носять як корону: «World Hijab day in Vinnytsia»

8 лютого у Вінниці відзначатимуть всесвітній день Хіджаб. Вони носять його із гідністю королеви, для них він символізує велич, скромність і красу. Хіджаб – це хустка, яка закриває волосся, вуха та шию мусульманок.

Всесвітній день Хіджабу відзначатимуть у Вінниці.

«День хіджабу святкують у понад 100 країн світу. Засновниця цього дня уродженка Республіки Бангладеш НазміК хан. На той момент вона вчилася в американській школі, де піддавалася постійним глузуванням учнів. Бувши студенткою ситуація анітрохи не змінилася. Це і підштовхнуло її до ідеї заснувати Всесвітній день хіджабу, — розповідає організаторка всеукраїнської акції Наталія Хабібутдинова, - 1 лютого мусульманки усього світу відзначають День Хіджаба. Цей день дуже важливий тим, що дає можливість показати всім  — хіджаб НЕ сірість. Сказати, що це наш свідомий вибір. Оскільки ми залучаємо українок в різних містах, тож у Вінниці свято влаштуємо 8 лютого».

Долучитися до неймовірного дійства в арабських традиціях зможуть і вінничани – Громадська організація Ісламського культурного центру «Аль-Ісра» запрошує усіх мусульманок та жінок інших віросповідань приєднатися до цікавого культурного проєкту та познайомитися ближче із загадками Сходу.

«Хіджаб — це не просто красиву хустку. Хіджаб - це припис Всевишнього для кожної жінки мусульманки. Хустка символізує скромність, вихованість, чистоту», - додає Наталія.

День Хіджабу традиційно відзначається у колі жінок та дітей. Кожна представниця прекрасної статі зможе приміряти новий образ, дизайнерське вбрання, вишукані прикраси.

Тож, спробувати на собі кілька луків від мусульманок можна вже цієї суботи, 8 лютого, у приміщенні «Галерея Інтер шик» (1-й поверх), вул. Архітектора Артинова, 12а.

Початок о 13.00. Вхід вільний.

Реєстрація обов’язкова за посиланням


Переглядів: 2885
Поширень: 0