21 лютого о 15:00  відбудеться урочисте відкриття Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці на базі Вінницького національного технічного університету. Захід проходитиме у приміщенні інноваційного тренінгового центру університету (головний корпус, 2-ий поверх, аудиторія 201). 

Досвідчені інноватори-підприємці та представники успішних міжнародних стартап-проектів, зокрема у сфері ІТ розкажуть про  розвиток інноваційної екосистеми в Україні. А після розпочнеться навчальна програма, яка складатиметься з кількох сесій.  Зокрема, 22 лютого, для  учасників Школи проведе навчання відомий тренер за напрямом інноваційного підприємництва з міжнародним досвідом Ігор Пеер.

 У Вінниці відбудеться відкриття четвертого сезону Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці

Вже три роки поспіль у Вінниці працює стартап школа. Бажаючі можуть отримати  сучасні знання у напрямку інноваційного підприємництва та заснування стартапів,  перетворити власну інноваційну ідею у бізнес-проект, потрапити у середовище однодумців всеукраїнської мережі стартап шкіл "Sikorsky Challenge", здобути корисний досвід та знання від міжнародних спікерів, успішних представників бізнесу, розробити прототип та залучити кошти для розвитку стартапу. 

Цього року навчання відбуватиметься з лютого до червня з екскурсіями на сучасні підприємства та інноваційні об'єкти.  Формат школи - планові періодичні навчання в другій половині дня. 

За результатами навчання учасники стартап школи презентуватимуть власні стартапи (прототипи) компетентному журі.  

Довідка:

Протягом 3-х років більше 150 талановитих вінничан навчались у Стартап Школі, щоб реалізувати власні ідеї стартапів. Традиційно на навчання запрошені всі бажаючі з міста які мають інноваційні ідеї проектів або бажають створити власний стартап. Також цього року до роботи стартап школи будуть залучені ментори, які пройшли навчання та реалізовують власні стартап-проекти.Переглядів: 2084
Поширень: 0