У Вінниці нагородили переможців турніру з футзалу

З 17 по 20 лютого у вінницькому спортивному клубі «Нокаут» за підтримки ФСТ «Динамо», Комітету фізичної культури та спорту ВМР Вінницької обласної асоціації міні-футболу  відбувся турнір серед 8-9 річних дітей з футзалу. Кубки та медалі учасникам змагань вручив начальник обласного главку поліції Вінниччини Юрій Педос, який очолює обласну організацію ФСТ «Динамо».

У змаганнях за прайд-кубок «Динамо» взяли участь 12 команд з різних областей. Протягом чотирьох днів юні футболісти змагались за кубки фіналів А,В,С. Серед учасників команд були також дівчата.

У Вінниці нагородили переможців турніру з футзалу

Усі команди, які взяли участь в турнірі, відповідально підійшли до тренувань і підготовки до змагань.  Про це свідчила напружена  гра протягом змагань.  

За підсумками змагань перемогу здобула команда з Вінниці. Кубок за друге місце отримала київська команда,  третє виборала команда з Гніваня. У складі гніванської команди три дівчинки.

Кубки переможцям та медалі усім учасникам дитячого турніру вручив Голова обласної організації ФСТ «Динамо» Юрій Педос. Він подякував співорганізаторам заходу та привітав переможців.

У Вінниці нагородили переможців турніру з футзалу

За словами Юрія Педоса, поліція завжди підтримує спортивні заходи, адже вони популяризують здоровий спосіб життя та корисне дозвілля підростаючого покоління.  Генерал зазначив, що сьогодні не було переможених,  усі учасники продемонстрували  цікаву командну гру та  високу спортивну майстерність.  Він побажав усім здоров’я,  ефективних тренувань та нових  перемог.    Переглядів: 2399
Поширень: 0