У Вінниці стартував фестиваль-конкурс дитячих театрів моди «Феєрія моди – 2020»

Сьогодні, 21 лютого, у Вінницькому палаці дітей та юнацтва ім.Л.Ратушної розпочався відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої моди «Феєрія моди – 2020». Захід організував департамент освіти Вінницької міської ради спільно із партнерами. Учасники продемонструють 18 показів, переможці отримають подарунки від партнерів заходу. 

У фестивалі беруть участь представники закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти з Вінницької, Волинської, Київської, Запорізької, Полтавської, Хмельницької областей.  

У Вінниці стартував фестиваль-конкурс дитячих театрів моди «Феєрія моди – 2020»

Вінницю представляють п’ять колективів загальноосвітніх закладів, два колективи Палацу дітей та юнацтва, три колективи закладів  професійно-технічної освіти та дві громадських організації.

«У нас сьогодні відбувається яскраве шоу – «Феєрія моди». Захід у місті проводиться 11 раз, але саме з цього року він стає всеукраїнським. Ми дякуємо усім нашим партнерам, які підтримують цей конкурс. Захід також проводиться за підтримки Вінницької міської ради та міського голови Сергія Моргунова. Я бажаю вам отримати позитивні враження, щоб у вашому житті завжди було багато творчості та креативності», - привітала учасників директор департаменту освіти Оксана Яценко

Оксана Яценко

Конкурсантів оцінюватиме журі до якого увійшли дизайнери одягу, моделі, вчителі, журналісти та представники департаменту освіти Вінницької міської ради. Оцінюватимуть конкурсантів у двох номінаціях: «Юні дизайнери» та «Театри моди».

Вихованка театру моди «Оксамит» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім.Л.Ратушної Анастасія Косицина займається в’язанням. Спеціально для фестивалю разом із іншими учасниками театру дівчина підготувала колекцію пончо.

У Вінниці стартував фестиваль-конкурс дитячих театрів моди «Феєрія моди – 2020»

«Ідея підготувати таку колекцію з’явилась у нас з мамою. У нас шість моделей одяг і ми їх демонструватимемо. Це яскравий верхній одяг, який можна носити зимою, весною та осінню. Працювали над колекцією місяць», - поділилася враженнями Анастасія Косицина.

Довідка: Партнери фестивалю: Компанія Mille Fiori, Chinese&English School «Smart Panda», Бренд OCHERETNY, Бренд UMANCHUK, фотостудія PUDRA, фотограф Євгеній Чернецький, фотограф Іван Антонюк, Виробнича рекламна компанія «Бастіон», кафе «pasticceria Maurizio».Переглядів: 4303
Поширень: 2