"Нова пошта" змінює графік роботи відділень у Вінниці в умовах карантину

У зв’язку з введенням карантинних заходів місцевими владами вносяться зміни у роботу відділень «Нова пошта», розташованих в торгівельно-розважальних центрах. Нижче перелік змін, актуальний на даний момент:

Вінниця

  • Відділення №35 тимчасово закривається, посилки перенаправляються у відділення №23
  • Відділення №25 (ТЦ Барбара) тимчасово закривається, посилки перенаправляються у відділення №14
  • Відділення №22 (маг. «Грош») тимчасово закривається, посилки перенаправляються у відділення №7
  • Відділення №36 (ТЦ Квартал) тимчасово закривається, посилки перенаправляються у відділення №16

"Всі інші відділення «Нова пошта» та кур’єрська доставка наразі працюють у звичайному режимі. Ми уважно слідкуємо за ситуацією з оголошенням карантину в різних містах України і ведемо переговори з місцевою владою, щоб уникнути обмеження роботи нашої доставки", - повідомляє прес-служба "Нової пошти".

Також в компанії повідомляють, що всі відділення «Нової пошти» обладнані станціями дезінфекції рук, які розміщені в зоні комфорту співробітників, а також в клієнтській зоні відділення. Крім того, у відділеннях створена лінія безпеки черги 1 метр. У відділеннях частіше проводяться прибирання всіх поверхонь за допомогою дезінфікуючих засобів.  Всі співробітники відділень перед початком роботи проходять первинний огляд з вимірюванням температури. 

"Ми й надалі слідкуватимемо за ситуацією та оперативно повідомлятимемо про будь-які зміни у новинах компанії на своєму сайті, а також на сторінці компанії у Фейсбук", - повідомляє прес-служба.



Переглядів: 13156
Поширень: 4