С. Синявський: «За порушення правил карантину ми притягнули до відповідальності сім підприємців»

20 березня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергій Синявський повідомив, що мобільні групи за два дні  перевірили 321 об’єкт щодо дотримання обмежень, введених у місті на час карантину. Притягнули до відповідальності сім суб’єктів підприємницької діяльності. Також створили десять пересувних мобільних груп, які патрулюють виїзди та в’їзди у місто. 

Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки. З 16 березня у Вінниці працюють мобільні групи, до яких входять поліцейські, працівники Муніципальної варти, департаменту адміністративних послуг та громадські формування. 

«16 та 17 березня ми провели спільні патрулі по здійсненню перевірки суб’єктів господарської діяльності. Загалом було перевірено 321 об’єкт. Всім було доведено, щоб вони припинили роботу, кому це заборонено відповідно до постанови Кабміну. З 18 березня ми провели повторну перевірку, і нашими працівниками було виявлено ряд порушень. В результаті сім підприємців були притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей). Це один заклад громадського харчування, два кафе, два магазини та один гіпермаркет», - повідомив начальник Вінницького відділення поліції Сергій Синявський.

Також він повідомив, що за останні дні у місті менше реєструють квартирних крадіжок, оскільки люди постійно перебувають вдома на карантині. Крім того, начальник міської поліції проінформував, скільки патрулів працює вдень та вночі, а також на в’їздах та виїздах з міста.

«Вінницьким відділом поліції спільно із працівниками патрульної поліції було створено 10 пересувних мобільних постів на в’їздах та виїздах на територію Вінницької ОТГ. Крім того, створено шість патрулів, які спільно з працівниками Вінницької транспортної компанії серед пасажирів громадського транспорту проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання санітарних норм, дистанцій між пасажирами на зупинках громадського транспорту та одночасно перевезення не більше 10 пасажирів. Також протягом дня працює вісім патрулів, які слідкують за дотриманням карантинних обмежень суб’єктів господарювання різних форм власності. Ще вісім мобільних груп працює вночі», - додав Сергій Синявський. Переглядів: 1804
Поширень: 0