За порушення правил карантину поліцейські склали 168 адмінматеріалів

Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки. На порушників правил карантину поліцейські складають адміністративні матеріали.  

З початку карантинних заходів поліцейські Вінниччини склали 168 адміністративних протоколів за адміністративні правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм).   

Зокрема, 76 - відносно підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність, 31 - на керівників торгових закладів та установ харчування, 20 – на громадян за порушення самоізоляції, 17 – на керівників підприємств, установ, організацій, 15 - відносно перевізників, 9 – відносно фізичних осіб. Нагадуємо, що за таке правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 17 тис. до 32 тис. гривень. Для посадових осіб - штраф від 34 тис. до 170 тис. гривень.  

Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області задіяно 179 мобільних патрулів та 104 – піших.

Щодня на карантинних постах цілодобово несуть службу понад 700 поліцейських та близько 130 військовослужбовців Національної гвардії. Переглядів: 2408
Поширень: 0