В цьому році інженерні мережі вже відремонтували у 17 будинках. Перелік

У Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках на умовах  співфінансування  з мешканцями, які розпочали до карантину. Подальші плани, які були передбачені на 2020 рік, будуть суттєво коригуватись.  

Цього року уже провели капітальний ремонт у 17 багатоповерхівках. Нещодавно капітальний ремонт інженерних мереж житлових будинків завершено за адресами:

  • вул. Келецька, 39,
  • вул. Гонти, 25,
  • вул. М.Литвененко-Вельгемут,40,
  • вул. Київська, 47, 
  • та вул. Брацлавська, 70

«У зв’язку з карантинними заходами ми вносимо корективи у наші плани.  Ми працюємо на тих об’єктах, які розпочали до введення карантину.  Наразі тривають роботи в житлових будинках:  по вул. М.Литвененко-Вельгемут, 32,  та вул. А.Первозванного, 26.  Подальші наші роботи залежатимуть від надходжень до міського бюджету», - розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Ремонт житлового фонду у Вінниці за програмою співфінансування виконується щороку. Умови участі – незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. У багатоквартирних будинках замінюють інженері мережі, освітлення, щитові та роблять міжпанельні стики. Ремонтують дахи, вікна замінюють на енергоефективні, проводять капітальний ремонт ліфтів. Ці роботи не лише покращують естетичний вигляд, а й є енергоефективними.Переглядів: 1362
Поширень: 0