Чергову партію з майже 3000 респіраторів отримали три медичних заклади міста

Сьогодні, 14 квітня, Вінницький кардіоцентр, ЦПМСД №3 та пологовий будинок №1 отримали 2900 респіраторів для персоналу. Медичні засоби захисту куплені за бюджетні кошти, які місто виділило на боротьбу з коронавірусом на позачерговій сесії міськради.  

Змінами до бюджету на галузь охорони здоров’я у березні спрямовували близько 50 млн грн. Усі ці кошти, за словами директора департаменту охорони здоров'я Олександра Шиша, направлені на поточні та капітальні видатки міських закладів охорони здоров’я. Наразі триває поставка в інфекційне відділення міської клінічної лікарні №1. Уже отримали частково респіратори, костюми захисту, окуляри, медикаменти,  один із апаратів швидкої вентиляції легень та інше обладнання. Найближчим часом очікується поставка ще дев’яти апаратів. 

Чергову партію з майже 3000 респіраторів отримали три медичних заклади міста

«Сьогодні ми розподілили чергову партію респіраторів. Завдяки ініціативі міського голови Сергія Моргунова на позачерговій сесії міської ради на галузь охорони здоров’я міста було виділено 48 млн грн. Дані засоби захисту – це одна із партій. Ми уже уклали договори на 2 млн грн, замовили майже 27 000 респіраторів, які вже постачаються, це майже 70% місячної потреби. І працюємо далі над тим, щоб створити в закладах запас на два-три місяці. Будемо бачити, як буде розвиватися епідемія коронавірусу, але ми маємо передбачити захист медичного персоналу наперед, в тому  числі і респіраторами», - повідомив директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш

Чергову партію з майже 3000 респіраторів отримали три медичних заклади міста

Директор міського пологового будинку №1 Олександр Банах отримав для медичного персоналу 1000 респіраторів. 

«Ці респіратори – невід’ємна частина індивідуального захисту медичних працівників. За день наш пологовий будинок використовує 50-60 респіраторів, ми маємо трішки запасів. До кожної породіллі та вагітної ми ставимося, як до потенційно інфікованих осіб. Тому ми зустрічаємо їх уже у спецодязі. На сьогоднішній день ми забезпечені абсолютно усіма засобами індивідуального захисту»,  – розповів Олександр Банах

Чергову партію з майже 3000 респіраторів отримали три медичних заклади міста

«Ми отримали 900 респіраторів. У нашому медичному закладі були запаси, але невеликі. У нашому центрі створено три бригади, які виїжджають та оглядають пацієнтів з підозрою на COVІD-19, а також проводять забір матеріалів на ПРЛ дослідження. Тому засоби захисту нам дуже потрібні. Сподіваюся, що все буде гаразд», - додав директор ЦПМСД №3 Сергій Бельц.

Решта закуплених респіраторів передані колективу Вінницького кардіоцентруПереглядів: 1828
Поширень: 0