73 % хворих на коронавірус у Вінниці мають незначні симптоми або ж безсимптомний перебіг захворювання

Станом на ранок 15 квітня у Вінниці зареєстровано 105 хворих, в яких лабораторно підтверджено інфікування коронавірусом. 17% із захворілих лікуються стаціонарно, 73% - вдома. 

Більшість хворих на COVID-19 мають легкий ступінь хвороби або ж взагалі не мають жодних симптомів. Наразі таких 76 вінничан з COVID-19. Вони та члени їхніх сімей перебувають вдома на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів та постійним контролем з боку працівників поліції. 

Разом з тим, ймовірність зараження саме від таких людей залишається високою. Адже наразі достеменно невідомо, скільки ще є інфікованих вінничан без жодних ознак хвороби. 

Тому лікарі закликають не втрачати пильність, дотримуватись карантинних заходів та залишатись вдома.

Серед інфікованих 73 людини не були за межами країни, тож вірус підхопили на території України. Вік інфікованих від 10 місяців до 73 років. Серед них 49 медичних працівників

На стаціонарному лікуванні інфекційному відділенні МКЛ №1 перебуває 21 пацієнт (в т.ч. 4 – з районів), у відділенні реанімації та інтенсивної терапії – 1 пацієнт у важкому стані. Також 1 пацієнт перебуває на лікуванні у військово-медичному центрі.

З підозрою на COVID-19 в медичних закладах знаходиться 18 осіб, з них 3 дітей в дитячій інфекційній лікарні. У однієї дитини температура – до 37,5. Стан інших задовільний. Температура нормальна. Біологічні матеріали відібрано і направлено на дослідження методом ПЛР.

Також під контролем сімейних лікарів перебувають 513 осіб, з яких 184 – громадяни, які безпосередньо прибули із країн ендемічних по COVID-19, 266 осіб – члени сімей, контактні громадяни, які віднесені до групи ризику інфікування коронавірусом. 

Наразі зняті з обліку після проходження двотижневої ізоляції та не захворіли 558 осіб: 297 прибулі, а 261 – це люди, які контактували з хворими або прибулими.

11 мобільних бригад, які створено у 5 ЦМПСД міста, продовжують працювати з вінничанами, які мають підозри на інфікування коронавірусом. З 3 квітня вони здійснили 511 виїздів, відібрано 956 зразків для ПЛР-тестів. Переглядів: 10799
Поширень: 6