Міський голова розповів про поставки засобів захисту на цьому тижні та додаткові реанімаційні зали в МКЛ №1

Сьогодні, 17 квітня, під час онлайн брифінгу міський голова Сергій Моргунов розповів, що цього тижня до різних закладів охорони здоров’я міста надійшло чимало засобів захисту. Серед них – респіратори, захисні щитки, костюми біозахисту та дезінфікуючі засоби. 

Майже кожного дня вінницькі медики різних закладів отримували засоби захисту. Частину передавали від ініціативи «СтопВірус», а частина надійшла в рамках поставок, здійснених за кошти міського бюджету, виділених додатково на охорону здоров’я на позачерговій сесії міської ради в березні. 

«Протягом останнього тижня у міські лікувальні заклади в рамках закупівель за гроші міського бюджету надійшло  12 227 респіраторів FFP2 та FFP3, щитків захисних – 110, костюмів біозахисту – 6075 одиниць, дезінфікуючих засобів – 321 літр. Продовжується пошиття костюмів біозахисту, які ми замовили на фабриках «Поділля» та «Володарці» - загалом це 17 300 костюмів. Крім того, на цьому тижні, в міській клінічній лікарні №1, де в 2016 році ми створили сучасну реанімацію, додатково облаштовано два окремі реанімаційні зали на 3 та на 4 ліжка для хворих на COVID-19 з важким перебігом хвороби», - повідомив міський голова Сергій Моргунов.   

Міський голова розповів про поставки засобів захисту на цьому тижні та додаткові реанімаційні зали в МКЛ №1

Додаткові реанімаційні зали мають окрему систему вентиляції, фільтрації, обладнані лікувальними газами. У них вже завершено налаштування системи вентиляції згідно вимог по лікуванню коронавірусу – створено від’ємний тиск у приміщеннях, що унеможливить змішування повітряних потоків.

Створені бокси інтенсивної терапії оснащені за усіма стандартами: зокрема, апарати штучної вентиляції легень, монітори пацієнтів, діагностичне обладнання тощо.

Це перша в регіоні «інфекційна» реанімація для лікування хворих на COVID-19 з дотриманням рекомендацій МОЗ України щодо облаштування палат інтенсивної терапії та їх обладнання згідно табелю оснащення, затвердженого Міністерством охорони здоров’я.Переглядів: 2838
Поширень: 0