Сергій Моргунов розповів, які освітні заклади Вінниці будуть утеплені цьогоріч

На своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів, що  до початку пандемії у Вінниці розпочали утелювати 9 освітніх закладів - дві школи (№1 та №10) та 7 садочків- №№21, 23, 26, 47, 52, 60 та 75.

"Коли країна вийде з карантину, - а це великою мірою залежить від кожного: продовжувати дотримуватись всіх введених в державі карантинних заходів, - діти знову підуть у школи і садочки. До початку пандемії ми уже розпочали утеплення 9 закладів освіти. Таких темпів модернізації немає у жодному місті.

Сергій Моргунов розповів, які освітні заклади Вінниці будуть утеплені цьогоріч

Проте карантин вносить корективи у наші плани на цей рік – економічні прогнози та наслідки для бюджету очевидні. І хоча ми розраховували зробити в цьому році ще 23-ю школу та садочок №74, на жаль, реконструкцію доведеться відкласти.

Діти мають навчатися та виховуватись в комфортних умовах. Тому по тих закладах, де роботи були розпочаті, ми будемо їх продовжувати, щоб і дітям було затишно, і енергоефективність зростала", - зазначив очільник Вінниці.Переглядів: 2477
Поширень: 0