У Вінниці створили культурний портал VinCulture Code

Нещодавно департамент культури міської ради створив культурний онлайн-портал VinCulture Code в мережі Facebook . Це майданчик, на якому будуть висвітлювати культурні події та заходи міста, мистецьку освіту, розповідатимуть про досягнення вінницьких художників, співаків, музикантів, танцюристів та представників інших видів мистецтв. На цьому порталі публікуватимуть інформацію про мистецькі конкурси, конференції та багато іншого.

VinCulture Code – культурний портал, що охоплює найважливіші напрямки розвитку культури та мистецтва Вінниці, формує унікальний культурний код в контексті актуальних світових тенденцій. Це місце зустрічі колег та однодумців. Це можливість відкрити себе та інших, передати свій досвід та знання.

Як розповіла начальник відділу культурно-мистецьких проектів та організаційно-масової роботи департаменту культури міської ради Тетяна Маєвська, «VinCulture Code – портал інформування та нетворкінгу, що надає можливість максимально ефективно взаємодіяти з місцевими фахівцями та незалежними експертами сфери культури та мистецтва.

А в подальшому, коли завершиться карантин, цей портал допомагатиме у промоції та організації культурних подій та заходів, концертних та фестивальних програм, конференцій, галузевих премій тощо.

Наразі на культурному порталі серед іншого вже опубліковано посилання на онлайн сторінки мистецьких закладів міста. Переглядів: 4721
Поширень: 1