![«Гармонія» долучилась до Спецфонду «СтопВірус» «Гармонія» долучилась до Спецфонду «СтопВірус»](/uploads/article/img_large/9769/small_e0020e038c02e18a9b4bae1982f8e217.jpeg)
«Гармонія» долучилась до Спецфонду «СтопВірус»
Центр реабілітації молоді з інвалідністю ім. Р. Панасюк «Гармонія» долучився до підтримки ініціативи «СтопВірус». Представники «Гармонії» навідались з пар...
Переглядів: 3499
Більше
Центр реабілітації молоді з інвалідністю ім. Р. Панасюк «Гармонія» долучився до підтримки ініціативи «СтопВірус». Представники «Гармонії» навідались з пар...
На пари – в зайцях, доповідь про штучний інтелект «в бікіні» та замуровані у стінах гуртожитку студентки. Відомі вінничани згадують студентське життя. Хор...