Чайковський - римач і жартівник

Дорогі друзі, з резонансом пройшли уже два концерти нашого нового проекту – «Philharmonic Insomnia», і ми з радістю анонсуємо наступний.
Отже, триває рубрика «Вечори з Герардом». 07 листопада запрошуємо на продовження теми Чайковського. Цього разу Петро Ілліч постає перед нами не лише композитором. В програмі «Чайковський - римач і жартівник» звучатимуть романси Чайковського на власні вірші, романси інших композиторів, написані на вірші Чайковського, а також – романси західноєвропейських композиторів в перекладі Чайковського. Навряд чи ви коли-небудь чули іскрометні експромти та дошкульні епіграми, написані Чайковським, якого переважна більшість меломанів асоціює виключно з романтичною музикою та вершинами класичного балету.
Автор ідеї, лектор і виконавець – Герард Карпенко, концертмейстер – Марія Александрова.
Приходьте, слухайте, задавайте питання, спілкуйтесь, насолоджуйтесь, розширюйте світогляд. Зустріч відбудеться 07 листопада о 20:00. Нагадуємо, що концерти проекту відбуваються у незвичних локаціях, тому кількість місць обмежена!

Концерти відбуваються із дотриманням всіх рекомендацій МОЗ України щодо обмежень на період карантину.

Вартість квитків -50 -100 грн.
Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням https://vinnitsa.karabas.com/chajkovskij-rimach-i-zhartivnik
Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70 


Переглядів: 1257
Поширень: 0