День народження "Аркати" / Погляд у майбутнє
Дорогі вінничани та гості міста! Запрошуємо вас на день народження «Аркати»! На вас чекає неймовірний концерт із всеукраїнського загальнонаціонального мистецького проекту «Юна філармонія»! Вражаюча співпраця Академічного камерного оркестру "Арката" та тих, хто творитеме музичне майбутнє нашої країни!
За диригентським пультом взірцеві студенти провідних Національних музичних академій України Dennis Priadka (Київ) та Катя Швец (Вінниця-Одеса).

Солісти завершального концерту 82-го сезону Вінницької філармонії – кращі учні музичної школи ім. М. Лисенка Марина Алєксєєва (скрипка) та Павло Кирилюк (скрипка). Також ми почуємо Дениса Прядку у якості соліста ре-мінорного концерту для клавіра та оркестру Й.С. Баха.

В програмі вечора звучатимуть твори Е. Елґара, М. Скорика, Й.С. Баха, Д. Бортнянського, С. Борткевича, Ф. Крейслера, Н. Паганіні, Ш. Берiо

Поглянемо у майбутнє разом і станемо свідками початку довгої та плідної мистецької дороги юних талантів на професійній сцені, 31 травня о 18:30, зала Вінницької філармонії! (Хмельницьке шосе, 7)

УВАГА!!! Під час концерту серед власників абонементів відбудеться розіграш подарунку від партнера проекту — ювелірної фабрики “Мальва”!

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням - https://vinnitsa.karabas.com/den-narodzhennya-arkati-1

Вартість квитка — 100 грн

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70 та на офіційному сайті філармонії — filarm.vn.ua

Переглядів: 1031
Поширень: 0