Фестиваль аматорського медіа YOUTHINSIGHT'20

Фестиваль аматорського медіа-виробництва YOUTHINSIGHT‘20 запрошує!

Це мультидисциплінарна подія, цільовою аудиторією котрої є ентузіасти та любителі мультимедіа в його всіх проявах, це молодь, котра зацікавлена у міжкультурному та креативному діалозі, а також поціновувачі перформативного мистецтва.

>>>Важливо: Захід не є політичною агітацією, не переслідує релігійних цілей або комерційної мети, а тому ВХІД ВІЛЬНИЙ!

>>> Важливо: Організатори контролюватимуть дотримання санітарних норм (використання масок, температурний скрінінг і т.д.), а також обмежуватимуть кількість учасників. Тому для участі ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ: https://forms.gle/P7obgwk3zjtGsBs19

У програмі:
- Показ аматорського відео від Міжкультурної Молодіжної Студії та Вороновицького БК;
- Конкурс аматорського відео (Деталі участі нижче);
- Театральні вистави та імпровізаційні воркшопи;
- Майстер-клас із латинського танцю;
- Панельна дискусія;
- Музичний концерт: Особливий гість "БОГДАН СОВИК BAND", фіналіст шоу Х-Фактор;
- Дискотека;
- Медіа-інсталяції та виставка.

Час проведення та логістика:
Подія розпочнеться о 16:00 та триватиме до 23:00 у Вороновицькому Будинку Культури – вул. Козацький Шлях, 97А. Дістатись до Вороновицького Будинку Культури з Вінинці ви можете маршрутними автобусами, що відправляються кожні 20 хвилин від тролейбусної зупинки вул. Чехова (вартість проїзду – 20 грн). Для гостей, які вирішать лишитись до кінця події, буде організовано безкоштовне повернення – о 23:30 слідуватиме фестивальний автобус з Вороновиці до вул. Чехова (м. Вінниця).

>>> Увага конкурс: в рамках фестивалю будуть показані авторські відео-роботи аматорів і відвідувачі будуть визначатись із найцікавішими та найяскравішими роботами. Переможці отримають призи! Для участі – до 20 вересня подай свою роботу і організатори повідомлять чи буде продемонстровано цю роботу на події. Критерії для відео:
- Вільна тема крім політики, релігії, агресії та непристойсностей;
- Авторство заявника!
- До 5хв та бажано якість не нижче 720p.
Відео відправляй файлом (DropBox, GDrive) на [email protected], або пиши організаторам на Messenger.

У 2020 проект Youthinsight реалізується ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма" та ГО "Наше Поділля" (Міжкультурна Молодіжна Студія) за підтримки European Solidarity Corps та участі волонтерів ESC із Іспанії та Польщі. Фестивалі і презентації YOUTHINSIGHT проводяться з 2015 року у місті Вінниця і цьогоріч організатори вирішили долучити молодь та зацікавлених із нової громади селища Вороновиця, де діє досить активний мистецький осередок на базі місцевого будинку культури.


Переглядів: 1427
Поширень: 0