Фестиваль-конкурс «Золотий птах»

У м. Вінниця 11-13 квітня 2019 року відбудеться ІІІ  Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами.

Мета соціального проекту:

  • створити платформу для реалізації пісенних талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями;
  • сприяти самоствердженню дітей та молоді з особливими потребами та інтеграції їх в суспільство;
  • привернути увагу громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами;
  • поглиблення міжнародних творчих контактів.

Засновниками та організаторами Фестивалю-конкурсу є Громадська Організація «Центр «Культурна стратегія - ХХI», Департамент культури Вінницької міської ради, торгова марка «RUTA», Культурний центр «Галерея ХХІ», Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Два роки поспіль Фестиваль «Золотий птах» бере під свій патронат Перша Леді Держави - Марина Порошенко, яка є Головою Українського культурного фонду, та опікується дітьми з особливими потребами, а саме інклюзивною освітою в Україні.

Проект «Золотий птах» має іноземного партнера - це представник Республіки Польща, Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS», який є організатором щорічного Міжнародного пісенного фестивалю для молоді з особливими потребами у польському місті Чехочинек під назвою «Чехочинські творчі зустрічі».

Географія наших цьогорічних учасників зростає, окрім конкурсантів з України висловили бажання прийняти участь у Фестивалі не тільки польські партнери, а ще й представники з Грузії, Вірменіі, Ізраїлю.

Фестиваль проводиться у декілька етапів. Перший етап – прийом заявок-анкет з 01 грудня 2018 року по 5 березня 2019 року, потім прослуховування та рецензування.

Відбір фіналістів проходить шляхом голосування та оцінювання експертного журі. Учасники Фестивалю поділені за двома віковими категоріями: 10-15 років; 16-23 роки.

Фестиваль-конкурс розпочнеться проведенням «живого» концерту 12 квітня 2019 року о 10.00 у приміщенні Вінницької дитячої музичної школи №1.

Фінальний тур ( Гала - концерт та нагородження ) відбудеться 13 квітня 2019 року о 16.00 у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М.К.Садовського. (Вхід вільний)

Переможці Фестивалю-конкурсу «Золотий птах» будуть представляти Україну на ХХІІІ пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» в липні 2019 року.

Детальна інформація: www.gallery-vin.com або за телефонами: (0432) 65-65-92, (063) 170-44-80, e-mail: [email protected]


Переглядів: 3967
Поширень: 0