Фестиваль ремесел «Дунстан»
19-20 вересня 2020 року вперше в онлайн режимі відбудеться черговий фестиваль ремесел «Дунстан» для дітей та дорослих. За умови послаблення карантину, одночасно з онлайн-заходами Фестивалю буде організовано ремісничий ярмарок та майстер-класи з народних ремесел на базі Центру ремесел «Дунстан» в селі Стадниця Вінницької області.

Фестиваль має назву на честь святого Дунстана, покровителя ковалів, ювелірів та музикантів, який жив у Британії за часів Середньовіччя.

Метою фестивалю є вивчення народних ремесел, зміцнення сімейних цінностей та ознайомлення з легендами і традиціями середньовічної Британії в поєднанні з українським колоритом і гостинністю. Фестиваль сприятиме розвитку творчих здібностей, естетичних смаків та уподобань дітей різного віку, вихованню пошани до статусу сім’ї, батьків та пращурів, підвищення інтересу до середньовічної історії та роботи майстрів-ремісників.

Онлайн-участь у фестивалі є безкоштовною. Завдяки цьому фестиваль охопить всю Україну й буде розрахований на близько 100 тисяч глядачів YouTube-трансляцій.

Програма фестивалю створена на основі авторських рішень та вивчення європейського досвіду проведення фестивалів, які орієнтовані на сімейний відпочинок.

На учасників фестивалю чекають:
 ► 16 онлайн майстер-класів з народних ремесел та середньовічної кулінарії для дітей та їхніх батьків, зокрема, ексклюзивні майстер-класи з теслярства, середньовічної сутажної вишивки на прикрасах з натурального каміння та шкіри, майстер-класи з приготування страв за старовинними рецептами у дров’яній помпейській печі та інші цікаві заходи;

 ► онлайн-екскурсія до музею стародавнього британського містечка Гластонбері (древній Авалон), який розташований просто неба та має наступні інсталяції: «Ескалібур» – меч короля Артура, «Човен Святого Дунстана», «Гластонберійський терен», «Стан лицарів Круглого Столу», «Колодязь Чаші», «Помпейська піч»;

 ► авторська інтерактивна гра «Ремесла України», яка у цікавій формі дозволяє дітям вивчати ремесла та історію нашої країни, та будучи неординарним освітнім продуктом, підвищує внутрішню мотивацію учасників до вивчення історії, культури та традицій рідного краю. В ході гри буде проводитися онлайн-розіграш подарунків;

 ► шоу з середньовічного бою та майстер-клас з історичного фехтування;

 ► онлайн-концерти у прямому ефірі «Музика вікінгів» та «Чарівна волинка» від фолк-гурту «Бурдони Черна».

Також, в рамках фестивалю відбудеться прем’єра двох соціальних відеороликів на теми інтернет-залежності та відповідального батьківства. Яскраві сюжети продемонструють те, як вивчення дітьми стародавніх ремесел і традицій позитивно впливає на їхній духовний розвиток, та як саме сімейний відпочинок сприяє зміцненню родинних відносин.

З питань медіа-підтримки та спонсорства фестивалю просимо звертатись до оргкомітету Фестивалю за тел. (066) 453-09-63 , (067) 599-79-73 або на e-mail: [email protected]

Для отримання інформації про точний час проведення онлайн-заходів, можливих змін у програмі фестивалю, актуальних новин й цікавих пропозицій, просимо усіх бажаючих пройти попередню реєстрацію.

Рєєстрація за посиланням - https://forms.gle/D982EZqocgw1JJGL8

Нагадаємо, що минулого року фестиваль проходив 19 травня у селі Стадниця біля Вінниці. На території фестивалю були організовані місця для харчування, фотозони та дитячі ігрові майданчики. В ході фестивалю відбувались реконструкція лицарських боїв, виступи музичних колективів та виставка ландшафтних інсталяцій «Таємниці Гластонбері». Також, на березі мальовничого озера, яке знаходиться поблизу, був організований квест «Екскалібур. Меч короля Артура». 

Переглядів: 3051
Поширень: 0