Гурт Фіолет (Live Stream)
Гурт Фіолет - яскраві представники культурної інтелігенції та одна з найбільш концертуючих поп-рок команд країни. На їхньому рахунку тисячі концертних, турових і фестивальних подій. За 10 років Фіолет стали командою, яка виховує нове покоління культурної молоді. До їхньої думки прислухаються, їх дописи у соціальних мережах мотивують, громадянська позиція надихає, під їх глибоку лірику одружуються та кохаються.
Для підтримки емоційного стану фанів і самих себе, звісно, притримуючись дистанцій, Фіолет зіграє свій перший в житті онлайн-концерт повним складом.
“Музика поєднувала людей в складні часи і підіймала моральний дух. Ми не можемо співати на балконах, як це роблять в Італії, бо в нас не такі балкони. Проте ми можемо зустрічатися онлайн. Пропонуємо кожному з вас вмикати на повну гучність колонки і танцювати як тільки того хоче душа - звільнити всі негативні емоції та гнів на ситуацію, в якій ми наразі опинилися. Зустрічаємось на сцені Ukrainian Main Stream 24 квітня!”, - кажуть музиканти.

Дивіться стріми за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCv5b16upEO22wRKpxrubfsA
 

Переглядів: 901
Поширень: 0