Kvartal Fest 2019

Зустрічайте у Вінниці  масштабний фестивальKvartalFest, організаторами якого є студія «Квартал 95», «Квартал Концерт», GB event by Kvartal 95 за підтримки партнера фестивалю компанії UKRAVIT.

16 липня о 19.00 у парку Центральному міському парку Студія «Квартал-95»порадує своїх вінницьких шанувальників святковою програмою
Нові образи, свіжі жарти, актуальні пародії, яскраві пісні - все у одному неповторному концерті лише для вас!

Протягом п'яти років великий фестиваль KvartalFest проходив в селищі Підопригори Сумської області. Щорічно цей захід відвідували від 100 до 150 тисяч чоловік і це стало доброю традицією для багатьох українців. У цьому році «Квартал 95» вирішив розширити межі і провести цілу серію заходів по всій країні. Фестиваль KvartalFest в 2019 році пройде в 19 містах України. Локації для проведення були обрані невипадково, кожен з концертів буде проходити в мальовничому або знаковому для жителів місці.
 

Формат фестивалю в кожному з міст передбачає роботу цілого ряду активностей протягом дня. Будуть організовані зони розваг для дітей, фуд-корти, кінотеатри під відкритим небом, Виступи музикантів, в тому числі, і місцевих колективів. У кожній з областей, де буде проходити фестиваль KvartalFest, запрошуються регіональні виконавці і колективи для виступу на заході. Завершальний елементом шкірного концерту буде виступ акторського колективу студії «Квартал 95».

У програмі:

  • Виступ "Квартал 95"
  • Фудкорти
  • Дитяча зона
  • Виступ MamaRika
  • Показ фільму "Я, ТИ, ВІН, ВОНА"

Студія «Квартал-95»вже багато років радує Україну і світ новими смішними телевізійними проектами й веселими кінокомедіями.
Гумор «кварталівців» завжди свіжий і актуальний, гострий і точний.
Ніхто, крім них, не вміє так влучно подавати блискавичну інтерпретація подій, що відбуваються у громадсько-політичному житті країни через призму здорової іронії й сарказму.

Чимало українців вже звикли пізнавати новини саме із шоу «Вечірній Квартал». У шоу по-доброму і від душі глузують із політиків і спортсменів, музикантів і телезірок, причому найчастіше - разом з ними ж.

«Вечірній Квартал» давно б'є рекорди по телевізійних рейтингах, а вдячні глядачі, що забивають під зав'язку всі зали, де проходять концерти «Кварталу95», називають гумористів «народними антидепресантами».

Не пропустіть 16 липня о 19.00 концерт «Кварталу-95» у парку Горького!

Вхід на всі концерти KvartalFest - безкоштовний.


Переглядів: 22906
Поширень: 11