Моя симфонія джазу
Вінницька філармонія продовжує експериментувати, руйнуючи поняття стилю як стерильно чистого явища. 04 грудня відома джазова співачка Olga Plakidyuk та Симфонічний оркестр філармонії мікшують класику та джаз, презентуючи ексклюзивний проект “Моя симфонія джазу”. Диригуватиме художній керівник оркестру - заслужений діяч мистецтв України Georgij Kurkov.
Унікальну роботу по написанню аранжувань джазових стандартів для симфонічного оркестру виконав ще у 2014 році талановитий вінницький музикознвець і аранжувальник Микола Юхновський. Саме пам'яті цієї неординарної особистості, авторитетного музиканта Ольга присвячує свій концерт. 
Цього вечора на вас чекають джазові гармонії, симфонічне звучання, віртуозний вокал — гаряча суміш музики та вражень. А також гість програми - Володимир Стратійчук (саксофон) виконає із оркестром ряд інструментальних творів серед яких і славнозвісна "Коломийка" Олеся Журавчака. 
Встигни забронювати місце у глядацькій залі!
Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням - https://vinnitsa.karabas.com/moya-simfoniya-dzhazu
Вартість квитка — 100 грн
Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70 та на офіційному сайті філармонії — filarm.vn.ua

Переглядів: 1561
Поширень: 0