Роман Лопатинський та симфонічний оркестр

26 вересня в рамках проекту «STEINWAY & K°: НОВА  ГЕНЕРАЦІЯ» грає лауреат понад 20 міжнародних конкурсів, один із найяскравіших представників молодої української фортепіанної школи Роман Лопатинський (Київ) та симфонічний оркестр філармонії.

Роман Лопатинський— лауреат престижних міжнародних конкурсів, спеціальних призів публіки, учасник Міжнародної піаністичної Академії "Incontri col Maestro" (Італія), учасник ансамблю NotaBene. Один із найяскравіших українських піаністів молодої ґенерації. Концертний репертуар піаніста охоплює твори від бароко до сучасності. Пріоритетом у його музичних інтерпретаціях є індивідуальний підхід, де на першому плані – особистість виконавця. Його образу відповідає тип музиканта-романтика. У власні майже 26, Роман Лопатинський є лауреатом понад двадцяти престижних міжнародних конкурсів. 

В програмі сольного відділу – один із головних представників епохи романтизму – Йоганнес Брамс, та сміливий новатор і фольклорист – угорець Бела Барток. І, звичайно,…..та-та-та-тааааам! – у співпраці з оркестром прозвучить концерт №5 для фортепіано з оркестром чвертьвікового ювіляра – великого Бетховена.


Вартість квитків: 100-320 грн


Переглядів: 1835
Поширень: 0