Концерн Поділля
Свято сиру, вина та меду "Крафтовий дворик"
Усе найкраще в світі створено руками талановитих майстрів з нестримною любов’ю та частинкою своєї душі :)

З 12 по 25 жовтня на Європейській площі уся Вінниця та її гості зможуть доторкнутись до історії та скуштувати крафтові вироби зі всієї України на Святі сиру, вина та меду: “Крафтовий дворик” - фестивалі справжньої ручної праці!

Із покоління у покоління, передаючи родинні секрети, майстри зберігають традиційні вікові рецепти. І якщо у Вас є свій унікальний продукт, яким Ви прагнете ділитись зі світом - цей фестиваль саме для Вас!
Долучайтесь до участі - реєструйтесь за посиланням - збережемо традиції та майстерність разом: https://forms.gle/NywyAV7i2kRGvXjc6

І звичайно, на кожного гостя фестивалю очікує ціла палітра оригінальних смаків справжніх крафтових продуктів за унікальними рецептами із перших рук народних митців. Ви зможете не просто придбати щось абсолютно нове, а ще й скуштувати, палосувати і спробувати усе, що побалує та розтопить ваші смакові рецептори.
Крім того, ми готуємо для Вас концертну та розважальну програму із дитячими зонами, зонами відпочинку та майстер-класами.

Усе це подарує гостям незабутні враження, насолоду від оригінальних та натуральних насичених смаків, а учасникам-майстрам можливість познайомити усіх із своїми унікальними рецептами та частинкою родинної майстерності.

Зроблено руками - зроблено з душею: запрошуємо кожного дня з 12 по 25 жовтня!! :)

Переглядів: 448
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр