«Він – моя сестра». Суперкомедія з Горянським і Хостікоєвим

Вінниця, зустрічай суперкомедію із суперакторами – Володимиром Горянським та Анатолієм Хостікоєвим!

4 березня о 19.00 на сцені Вінницького театру імені Садовського - одна з найсильніших вистав сучасності «ВІН – МОЯ СЕСТРА».

  • Сміливі й незвичні образи!
  • Яскравий грим й чудові декорації!
  • Музика, танці і… надпотужний глибокий сюжет!

«ВІН – МОЯ СЕСТРА» - суперкомедія не лише тому, що дарує море радості, посмішок й позитиву кожному глядачу.

Ця вистава робить нас іншими! Сповнює серця теплом та любов’ю, нагадуючи, що головне – не обгортки, а - те, що всередині людської душі.

Ви будете сміятися й співпереживати героям, а дві години пролетять - як одна мить!

Полюбити наше дивовижне й непередбачуване життя, пізнати ціну щирої дружби, позбавитись стереотипів, навчитися довіряти своєму серцю і вчасно розгледіти справжній зміст людських стосунків!

Після перегляду цієї найдобрішої вистави буде найприємніший післясмак!

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

Вартість – від 220 до 450 гривень.

  • Купуйте квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua
  • У касах Будинку офіцерів, театру імені Садовського, Вінницької Вежі, «Універмагу» та «Магігранду» (2 поверх).
  • Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

«Він – моя сестра». Суперкомедія з Горянським і Хостікоєвим

Віддати життя за друга неважко. Важко знайти друга, за якого варто було б віддати життя.

І ще важче передбачити: хто виявиться справжнім другом - Він чи Вона…

Дружба між чоловіком і жінкою є однією з наймолодших форм сексуальних стосунків і навряд чи зможе суперничати із дружбою між чоловіками. Але що значить міцна чоловіча дружба, якщо є чоловіки, для яких жіночність природня?

В основі сюжету вистави - знаменитий американський фільм «Без вади» з Робертом Де Ніро у головній ролі.

Рой (Анатолій Хостікоєв) — колишній поліцейський, герой району і зразковий громадянин, приємний у всіх відношеннях чоловік «без вад», який живе поруч із епатажним музикантом Поллі (Володимир Горянський).

Взаємна ворожість і повне нерозуміння могли б тривати між ними вічно, якби одного разу Рой не потрапив у біду. Після інсульту він втрачає всілякий інтерес до життя, намагаючись покінчити із собою… Допомогти повернути йому жагу життя зможе тільки «дивний» сусід, який вважає себе жінкою, замкненою у тілі чоловіка. І хоч споконвічно терпіти один одного не могли, незабаром вони стануть друзями, готовими віддати один за одного найдорогоцінніше…

«Він – моя сестра». Суперкомедія з Горянським і Хостікоєвим

На виставу «ВІН – МОЯ СЕСТРА» можна прийти після довгого робочого дня, щоб відпочити й розслабитися, адже це гарна і якісна комедія!

Але якщо ви хочете більшого - вам тим більше варто побачити цю постановку!

Глибинний зміст, закладений автором і режисером, разом із блискучою грою улюблених акторів, змусить задуматися над тим, як би ви повелися, опинившись у подібній ситуації.

Із дня прем’єри комедія «ВІН – МОЯ СЕСТРА» збирає аншлаги у всіх містах й незмінно скоряє публіку, занурюючи всіх у неймовірний світ позитивних емоцій!

Вистава приковує погляди з перших хвилин, адже прекрасно поєднує в собі комедійний розслаблюючий настрій і глибокі психологічні реалізації.

ВОЛОДИМИР ГОРЯНСЬКИЙ, народний артист України:

- Завдяки акторській роботі мені доводиться приміряти на себе величезну кількість різних образів. Та гострохарактерна й неординарна роль чоловіка, який насправді почуває себе жінкою, дійсно стала однією з найцікавіших у моєму репертуарі. Ця вистава із безліччю смішних моментів насправді про серйозні речі – про толерантність і взаєморозуміння. Глибина твору надзвичайна! Через гумор, легкість та іронічність ми підіймаємося над усіма стереотипами і приходимо до справжніх глибинних людських почуттів. Зізнаюся: перед прем'єрою вистави ми трохи нервували. Не знали, як глядач сприйме таку відверту виставу. Але потім, коли ми відчули на сцені шалену енергетику від зали, відчули, що глядачі нам вірять та співпереживають, зрозуміли, що все буде добре.

«Він – моя сестра». Суперкомедія з Горянським і Хостікоєвим

АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ, народний артист України::

- Ця вистава про те, як важливо у нашому житті знайти людей, які б тебе розуміли, дещо тобі пробачали, але, щоб, зрештою, ти ніколи не був самотнім… «ВІН – МОЯ СЕСТРА» споконвічно задумана такою – на грані фолу. Щоб глядач частково був шокований невластивою для «великої сцени» манерою гри. Щоб все називалося своїми іменами, без навмисної скромності і ханжества. Тільки так можна зруйнувати стереотипи! Адже насправді ця вистава про те, що в будь-якому тілі, із будь-якими поглядами людина може залишатися Людиною. У нашому світі всі мають різні погляди на життя. Важливо, щоб у якийсь момент люди знаходили між собою спільну мову, розуміли один одного, а головне – хотіли чути!

«Він – моя сестра». Суперкомедія з Горянським і Хостікоєвим

Приєднуйтесь до світу радості і добра 4 березня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського на виставі «ВІН - МОЯ СЕСТРА»!

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».


Переглядів: 1481
Поширень: 1