Заключний концерт проекту "Симфонічні зустрічі"
10 квітня — заключний концерт проекту “Симфонічні зустрічі”. Цього разу в гостях у вінницького симфонічного (художній керівник та диригент - заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков) зіркові виконавці молодого покоління. Скрипалька Viorika Dyedikova-Kuryliv — випускниця Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, лауреат міжнародних конкурсів імені Є. Коки (Молдова) та у м. Кльостер-Шонталь (Німеччина), була студенткою Вищої школи музики і театру в Цюріху (Швейцарія), проходила навчання у Вищій школі музики імені Королеви Софії в Мадриді (Іспанія). Вінничани знають Віоріку по блискучому виступу на одному із фестивалів Чайковського. Віолончеліст Maksym Dyedikov — випускник Одеської державної музичної Академії імені А.В.Нежданової та Вищої школи музики імені Королеви Софії в Мадриді (Іспанія), був удостоєний Диплома Королеви Софії, мав за честь грати концерт перед принцем Чарльзом і королівськими сім'ями Англії та Іспанії.
Молоді музиканти виступають на престижних концертних майданчиках світу, співпрацюють із відомими виконавцями та колективами.

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ:

Я. СІБЕЛІУС. Симфонія № 1 e-moll, ор.39:
I. Andante, ma non troppo
II. Andante
III. Scherzo. Allegro
IV. Finale (Quasi una Fantasia). Andante

Й. БРАМС. Концерт для скрипки і віолончелі з оркестром a-moll, ор. 102:
І. Allegro
II. Andante
III. Vivace non troppo

Концерт відбудеться 10 квітня о 18:30 в залі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича (Хмельницьке шосе, 7)

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням - https://vinnitsa.karabas.com/viorika-kuriliv-maksim-dyedikov-ta-simfonichnij-orkestr

Вартість квитка — 100 грн

УВАГА!!! Під час концерту серед власників абонементів відбудеться розіграш цінного подарунку від партнера проекту — компанії “Майстер Мережа”

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70 та на офіційному сайті філармонії — filarm.vn.ua

Переглядів: 960
Поширень: 0