Безкоштовний тренінг «Діджиталізація та цифровізація бізнесу»

1 жовтня о 17:00 відбудеться третій захід з серії «Meetup для бізнесу у Вінниці» на тему: «Digital transformation for business». До участі запрошують підприємців, які працюють та зареєстровані у Вінниці. 

Цифрова трансформація — це не лише про технології, це про зміну мислення та культури компанії. Щоб бізнес розвивався, потрібно швидко пристосовувати його до інновацій, модернізувати методи комунікації, моделі споживання товарів і бізнес-процесів тощо. 

По всьому світі відбувається цифрова революція, практично всі користуються комп'ютерними технологіями, починаючи від соціальних мереж, телебачення і закінчуючи отриманням державних онлайн послуг. Отже, не дивно, що цифрова трансформація бізнесу стала основною умовою виживання компаній в конкурентній боротьбі. Основним двигуном цих змін є сам споживач.

Спікерами заходу стануть: Анастасія Шевченко - автор книги Digital Ера, фінтех-експерт, партнер компанії Adecco, співвласником і СЕО Fintech Solutions та Максим Перетятько - Co-founder агенції по створенню цифрових продуктів OPEX / Понад два роки резидент UNIT.city. 

Серію заходів «Meetup для бізнесу» запроваджено за підтримки Вінницької міської ради. Meet Up для бізнесу – це новий формат заходів для підприємців у Вінниці. Вже було проведено 2 зустрічі, обидві вони стосувались дуже актуальних тем – стратегії в бізнесі та брендингу. Ці теми сьогодні особливо «на часі» для підприємців міста, враховуючи, що зовсім нещодавно ми представили новий бренд «Вінниця – місто ідей!» і зараз триває процес впровадження бренду у міське середовище. Учасниками перших двох мітапів вже стали понад 300 учасників.

За попередньою реєстрацією участь безкоштовна. Кількість місць обмежена, тому поспішайте заповнити анкету за посиланням


Переглядів: 2071
Поширень: 0