Час та простір для дослідження соціальних відносин через рух
"Чому так?" Це універсальне питання, яке досить часто задаю собі сам. В контексті проекту ми будемо запитувати себе та шукати відповіді на "чому так?" в соціальному сенсі. Чому інші люди впливають на наш вибір і як ми можемо впливати на них?

Існує закономірність між рухами тіла, поставою та жестикуляцією з внутрішнім станом людини. Після двадцяти років життя, тісно пов'язаних із хореографією, я усвідомлюю, що необхідно вивести її з "мистецької тіні" та довести, що рух напряму залежить від морального і психологічного стану як у не знайомої їз хореографією людини, так і професійного хореографа чи танцівника. Рух - це візуальний прояв думок та станів та навпаки інструмент впливу на них.

На мене дуже вплинули отримані соціальні та хореографічні знання у школі сучасної хореографії в Кельні, Німеччинна. Вважаю своїм обов'язком поділитись досвідом та порозмірковувати з людьми, яких турбують схожі питання. Дослідження проводитиметься через діалоги та рух (який є природною основою життя та соціальних норм).

Проект носить НЕТАНЦЮВАЛЬНИЙ характер. Буду радий як людям, що не пов'язують себе із хореографією, так і танцівникам/хореографам.

Ми формуватимемо спільний простір для різних форматів відповідального осмислення своєї соціальності.

П'ять днів. (усі дні пов'язані між собою та мають певну логічну послідовність)
Я
Він.Вона
Вони
Всі
Ми

Дослідження-розслідування вів/веде/вестиме (не підведе) Гліб Зельгін.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004820162854

Том Йорк був би дуже радий потрапити на наш проект. Тобі, на відміну від нього, це зробити набагато легше.

Участь у проекті є безкоштовною.

16 - ... років.
Кількість місць, нажаль, обмежена
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/SmFgdS3hXguWez6f7

Переглядів: 1298
Поширень: 0