День відкритих дверей у Донецькому національному  університеті імені Василя Стуса

День відкритих дверей у ДонНУ імені Василя Стуса – традиційний захід знайомства з майбутньою студентською молоддю України. Відчиняючи двері у цей день, Університет запрошує майбутніх студентів зазирнути у власне майбутнє, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої університетської родини!

Крім того, 3 листопада – це знакова для Університету дата, оскільки саме в цей день чотири роки тому ЗВО переїхав до Вінниці і розпочав навчального процес на Подільській землі. За цей час університету є чим пишатися та про що розповісти.

Під час заходу ви маєте можливість дізнатися про:

  • інтерактивні презентації факультетів:

факультет іноземних мов пропонує абітурієнтам взяти участь у інтелектуальних іграх та вікторинах на знання англійської, німецької французької мов;

юридичний факультет презентує криміналістичну лабораторію;

біологічний факультет використовуватиме живих мадагаскарських тарганів, равликів Ахатини та демонстраційний скелет людини, макети органів. Абітурієнти зможуть освоїти основи роботи з мікроскопом та спостерігати за живими мікро-об'єктами.

  • отримати інформацію щодо правил прийому, пільгового вступу, новації вступної кампанії.
  • поспілкуватися з адміністрацією і професорсько-викладацьким складом Університету та студентами щодо переїзду вишу та діяльності на Подільській землі.

Місце проведення: Головний корпус ДонНУ імені Василя Стуса – м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21 – Актова зала (7 поверх)


Переглядів: 2303
Поширень: 0