Фестиваль аматорського медіа Youthinsight
Фестиваль аматорського медіа Youthinsight це щорічна подія, яка збирає молодь та любителів виробництва різноманітного медіа самотужки. Ця подія – міжкультурне свято, адже організатори фестивалю – волонтери європейської волонтерської служби та корпусу солідарності. У програмі: презентація відео волонтерів, відкритий простір (OPEN SPACE) показу відео-робіт усіх бажаючих, музичні та театралізовані виступи, фото-виставка та інші медіа та комунікативні заходи.
Фестиваль відбудеться у Вінницькому Молодіжному Центрі «Квадрат» 15 червня 2019 року із 17:00 і вхід на нього вільний! Але готуйтесь, що робочими мовами на події будуть англійська та українська.

Ми запрошуємо усіх ентузіастів, любителів аматорського медіа долучитись до події та усіх, хто хоче гарно провести час у компанії друзів та отримати міжнаціональні знайомства!

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

OPEN SPACE: Запрошуємо продемонструвати свої відео у частині OPEN SPACE.
На email: [email protected] надішліть лінк на своє відео у ютуб, вімео і т.д., або підвантажте на google-drive свою роботу і додайте відповідь на такі питання: 1. Ім’я автора; 2. Ідея створення відео; 3. Скільки людей приймало у створенні відео і з яким досвідом? до 8 червня 2019 року. Тематика відео будь-яка, довжина відео – до 10 хвилин. Головний критерій – робота має бути авторська. Відео, котрі відповідатимуть формату заходу будуть відібрані для демонстрації у OPEN SPACE під час фестивалю. Потім буде проведено випадкове жеребкування і автори отримають призи.

МУЗИЧНА ЧАСТИНА: Нашими гостями під час вечору будуть ІнTONації із Вінниці (на початку) та гурт Love’n’Joy з Києва (21:00 – 22:00). А afterparty пройде у BURO з 23:00. Наш DJ - Mirass.

Організатори фестивалю: МІЖКУЛЬТУРНА МОЛОДІЖНА СТУДІЯ (заснована ГО «ЦР Пангея Ультіма» та ГО «Наше Поділля»), UA: Вінниця громадське медіа, Вінницький молодіжний центр «Квадрат», програма Єврокомісії «Erasmus Plus», Європейський Корпус Солідарності, Бар BURO, поліграфія Ідеї Успіху.

Переглядів: 2456
Поширень: 0