ІІ обласний фестиваль авторської пісні "Вклонімося матері"
06 липня 2019р. у селі Долиняни Мурованокуриловецького району відбудеться ІІ обласний фестиваль авторської пісні «Вклонімося матері». Фестиваль був започаткований у 2018 році за ініціативи народного артиста України, співака і композитора, начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського, який народився у цьому мальовничому селі.
Проводиться цей культурно-мистецький проект при підтримці Вінницького обласного центру народної творчості, відділу культури і туризму Мурованокуриловецької районної державної адміністрації, Мурованокуриловецької райдержадміністрації і районної ради та Долинянської сільської ради.
Фестиваль буде проводитися просто неба на подвір’ї сільського будинку культури. Виступи відомих композиторів, авторів і виконавців з Вінниччини та м.Києва дадуть можливість почути авторські пісні у найкращому виконанні народних артистів України Станіслава Городинського і Миколи Янченка з м.Вінниці, заслужених артистів України Надії Шестак, Віктора Кавуна та Лілії Сандулеси з м.Києва та Ігоря Юрковського з м.Вінниці. Зігріють душу прекрасні пісні співаків, композиторів і аранжувальників Юрія Грицюка, Михайла Моди та піснярки Зої Красуляк. Зачарує своїм виступом переможець телевізійної шоу-програми «Голос України» Олександр Онофрійчук. Яскравого колориту додадуть виступи інструментальних гуртів «Карпо» і «Водограй».
Гості фестивалю матимуть змогу насолодитись співаною поезією, мистецтвом вокального співу кращих творчих колективів нашої області, які виконуватимуть пісні місцевих композиторів і поетів.
Програмою цього унікального мистецького проекту передбачено виставки світлиць сільських громад Мурованокуриловеччини.
Незабутні враження краси і гармонії довго супроводжуватимуть Вас, окрилюючи душу почуттям гордості за наших співаків, поетів, композиторів та майстрів народного мистецтва!.
Якщо захочете відчути духовне піднесення, новизну переживань, приходьте на це свято душі – обласний фестиваль авторської пісні «Вклонімося матері».

Розпочнеться Фестиваль об 11.00.

Ласкаво запрошуємо і чекаємо на зустріч з вами!

Переглядів: 3712
Поширень: 1