JAZZ by Bendito Gonzalez Trio (NY, USA)
Тріо відомого піаніста венесуельського походження Беніто Гонсалеса з Нью-Йорка (США) вперше виступить в Україні. До складу тріо, окрім лідера, входять відомий американський контрабасист Essiet Okon Essiet і молодий італійський барабанщик Alessandro D'Anna. До України Тріо Беніто Гонсалеса приїздить у рамках світового туру на підтримку щойно записаного альбому-триб’юту “Passion Reverence Transcendence”. Це пристрасна та зосереджена присвята одному з найвидатніших піаністів в історії джазу – Маккою Тайнеру.
Беніто Гонсалес двічі номінований на Греммі за багаторічну співпрацю та спільні записи із легендою джазової сцени Кенні Гарретом, за словами видання JazzTimes, є «одним із найкращих нових джазових піаністів».
Беніто Гонсалес визнаний багатообіцяючим піаністом і композитором завдяки успішному дебютному альбому «Start Point» (Крісчен МакБрайд, Антоніо Санчес, Рене Маклін, Рон Блейк) і першої премії на головному американському конкурсі джазових піаністів (Great American Jazz Piano Competition, 2005).
Свіжий альбом Тріо Беніто Гонсалеса “Passion Reverence Transcendence”, на думку американських критиків, - це аж ніяк не черговий триб’ют одному з видатних музикантів. Тріо глибоко переосмислює музику Тайнера, залишаючи його на першому плані та водночас «оселяючись» поруч із ним на тій особливій території сучасних джазових майстрів.

Переглядів: 744
Поширень: 0